Mobil Cihazları Şarj Eden Çanta

Mobil Cihazları Şarj Eden Çanta

Yanında birden fazla mobil ürünü taşımak durumunda kalan ve her cihaz için ayrı bir şarj aleti taşımaktan sıkılanlar için Phorce isimli yeni bir çantayı sunmak istiyoruz. Kickstarter isimli bir proje sonucunda ortaya çıkan Phorce isimli bu çanta tam dolu bir şekilde iken iPhone 5 modelini 8 kez, Samsung Galaxy S3 modelini 6 kez, iPad Mini […]


Yanında birden fazla mobil ürünü taşımak durumunda kalan ve her cihaz için ayrı bir şarj aleti taşımaktan sıkılanlar için Phorce isimli yeni bir çantayı sunmak istiyoruz.

Kickstarter isimli bir proje sonucunda ortaya çıkan Phorce isimli bu çanta tam dolu bir şekilde iken iPhone 5 modelini 8 kez, Samsung Galaxy S3 modelini 6 kez, iPad Mini modelini 2 kez, New iPad modelini ise 1 kez şarj edebiliyor. Aynı şekilde çanta ile MacBook Pro ve MacBook Air modellerini de şarj edebiliyorsunuz.

Görünüşe göre 15 inç’lik Retina Display Macbook Pro‘nuz varsa 3.5 saat boyunca cihazı şarj edebiliyorsunuz. MacBook Air’a baktığımızda ise ekran boyutu gözetmeksizin 7 saatlik şarj imkânı sağladığını söyleyebiliriz.

  Evinizin Mobil Güvenlikçisi “Ulo” Yakında Geliyor

Yapımcılardan gelen açıklamaya göre çantanın bir üst sürümü de hazırlanıyor ve bunun amacı MacBook’ların şarj sürelerini uzatmak. Yani içerisinde daha büyük bir batarya barındıracağını anlayabiliyoruz.

Mobil Cihazları Şarj Eden Çanta
Mobil Cihazları Şarj Eden Çanta

Kickstarter projesi olarak başladığını belirttiğimiz proje şu anda 55.000$’lık bir yatırım almış durumda. Hedefleri ise 150.000$ olarak belirlenmiş. Eğer Kickstarter’dan 750.000$’lık bir yatırım alabilirlerse çantanın ağırlığını değiştirmeden şarj süresini uzatacaklarına da söz vermişler.

Son olarak çantanın standart sürümünün 219$’lık yatırım ile satın alınabildiğini ama piyasaya 349$’lık fiyat etiketiyle sunulacağını, Mac sürümünün ise 299$’lık yatırım ya da piyasaya sürüldüğünde 449$’lık ödeme ile satın alınabileceğini belirtelim.

Kısacası artık cihazlarınızı çanta içerisinde taşırken bile şarj etme imkânına sahibiz. Bu durum birden fazla cihaz taşımak zorunda kalan tüm kullanıcılar açısından oldukça önemli bir adım olacak gibi görünüyor. Ama fiyatların biraz daha aşağı inmesi gerekecek gibi görünüyor. Çünkü 450 Dolarlık bir ürünün ülkemizde 1000 TL gibi bir fiyata satılması gibi bir durum var. Ve o fiyata bu ürün değer mi o bölüm de tartışmaya açık bir konu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status