Mobil Dünya Kongresi ve Windows 10           

Mobil Dünya Kongresi (MWC) Barcelona’da düzenleniyor ve tüm hızı ile devam etmekte.Gelen teknoloji haberleri ise, teknoloji dünyasını yakından takip etmekte olan kişilere ilginç özellikleri ve bazı yeni modelleri tanıtmakta. Samsung Galaxy S6’nın Nisan ayı içinde satışa çıkacak olan ve kavisli ekranı ile farklı bir tasarım sunan modelleri dikkat çeken sunumlar arasında. Huawei’nin B2 model spor […]Mobil Dünya Kongresi (MWC) Barcelona’da düzenleniyor ve tüm hızı ile devam etmekte.Gelen teknoloji haberleri ise, teknoloji dünyasını yakından takip etmekte olan kişilere ilginç özellikleri ve bazı yeni modelleri tanıtmakta.

Samsung Galaxy S6’nın Nisan ayı içinde satışa çıkacak olan ve kavisli ekranı ile farklı bir tasarım sunan modelleri dikkat çeken sunumlar arasında. Huawei’nin B2 model spor bilekliği de ilginç tasarımlar arasında bulunuyor.
Mobil Dünya Kongresi’nde hayal kırıklığı yaratan firmalardan biri ise oldu. Firmanın Lumia serisinde yeni modelleri tanıtması bekleniyordu.

Şu ana kadar sadece giriş sınıfındaki Lumia 640 ve Lumia 640XL modellerinin sunumu gerçekleştirildi. Micresoft firmasının telefon pazarlama bölümü başkanı olan Neil Broadley tarafından yapılan resmi açıklama söylentilerin asılsız olduğunu ortaya çıkarttı.

  Bir Asrın Dev Firması Nokia Artık Microsoft Çatısı Altında
Windows 10 İşletim Sistemi
10 İşletim Sistemi

Neil Broadley öncelikli hedeflerinin 10 işletim sistemini hazırlamak olarak açıkladı. kongre sırasında üst sınıfta yer alan yeni bir cihaz tanıtmayacak.

Yeni cihazlar en iyi deneyimi sunması hedeflenen 10 işletim sistemi hazır olduktan sonra tanıtılacak ve piyasaya sürülecek. Teknoloji konusunda uzman olan çevrelerin yapmış oldukları yorumlara göre en geç sonbahar başında yeni işletim sisteminin hazır olması bekleniyor.

Yaz sonunda da piyasaya çıkabilecek olan işletim sistemi ile beraber ya da hemen sonrasında Lumia markası taşıyan üst sınıf cihazın tanıtımının yapılması bekleniyor. Beklentiler ’un yeni işletim sistemini kullanacak olan cihazda köklü değişikliklere imza atması yönünde.

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status