Pasaport Kayıt İşlemleriMobil internet erişimi, Hatay’da kesildi!

Mobil internet erişimi, Hatay’da kesildi!

Bugünün sabah saatlerinden beri Hatay’daki insanların sosyal medyada söyledikleri gibi, kimsenin mobil internet erişimi kullanamadığı söyleniyor! Tüm operatörler için geçerli olan bu durumun nedeni tam olarak bilinmiyor!   Bugün içerisinde ortaya çıkan bu internet kesintisi Hatay halkı için büyük bir şaşkınlığa yol açtı. Hatay genelinde 3 büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanan […]


Bugünün sabah saatlerinden beri Hatay’daki insanların sosyal medyada söyledikleri gibi, kimsenin mobil internet erişimi kullanamadığı söyleniyor! Tüm operatörler için geçerli olan bu durumun nedeni tam olarak bilinmiyor!

 

Bugün içerisinde ortaya çıkan bu internet kesintisi Hatay halkı için büyük bir şaşkınlığa yol açtı. Hatay genelinde 3 büyük operatör olan , ve kullanan insanların çok büyük biri bölümü, mobil internet erişimi sırasında 4.5G veya 3G farketmeksizin çok büyük sıkıntılar yaşadığını sosyal medya platformlarında dile getirmeye çalıştı.

Birden bire ortaya çıkan bu tatsız gelişmenin  3 GSM sağlayıcısında da aynı anda gerçekleşmesi kullanıcıların kafasında büyük soru işaretleri oluşmasına sebep oldu. Operatörlerin, sosyal medyada sesini duyurmaya çalışan insanlara iletişim bilgilerini sorarak yardımcı olmaya çalıştıkları görüldü. Operatörler sosyal medya üzerinden başka bir açıklama yapmadı.

  Vodafone Genç Avantaj Faturalı Tarife Yenilendi ( 25 TL'ye 500 DK Görüşme + 5000 SMS)

Bazı kullanıcılar da sosyal medya dışında operatörlerin müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almaya çalıştı. Müşteri hizmetleriyle konuşan kullanıcıların da, erişim probleminin aslında tüm Türkiye’de yaşandığının ve sorunun en kısa sürede çözüleceği ile ilgili geri bildirim aldıklarını açıkladılar. Kullanıcıların bu açıklamalarından sonra aslında olay daha da gizemli hale büründü. Çünkü Hatay dışında benzer bir problem yaşayan bir kullanıcı daha bulunamadı. Konu hakkındaki gelişmeleri sosyal medya üzerinden bire bir takip edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status