Mobil Operatörler Reklamlar İle Abone Kazanmaya Çalışıyor

Mobil Operatörler Reklamlar İle Abone Kazanmaya Çalışıyor

Tarife atağından sonra Vodafone ile büyük bir yarış içerisine giren Avea müşteri kazanmak için özellikle Reklam Desteğinden oldukça yoğun bir şekilde yararlanıyor. Turkcell tarafından genelde Kalite, Çekim Alanı,  Müşteri Hizmetleri kalitesi tarzında yapılan reklamlar müşteriyi pek çekici gelmezken Vodafone tarafından başlayan sonrasında ise Avea tarafından başarılı şekilde yürütülen Esprili reklamlar ile ilgi çekmeyi başardı. Rakiplerini […]yorumlar.net

Tarife atağından sonra ile büyük bir yarış içerisine giren müşteri kazanmak için özellikle Reklam Desteğinden oldukça yoğun bir şekilde yararlanıyor.

tarafından genelde Kalite, Çekim Alanı,  Müşteri Hizmetleri kalitesi tarzında yapılan reklamlar müşteriyi pek çekici gelmezken tarafından başlayan sonrasında ise tarafından başarılı şekilde yürütülen Esprili reklamlar ile ilgi çekmeyi başardı.

Rakiplerini acımasızca ama kapalı kapılar arkasından eleştirmeye devam eden firmalar oldukça ilginç reklamlar ile de izleyicileri güldürmeye devam ediyorlar.

 

 İşte Birkaç Reklam Örneği…

  Avea'dan Nokia 2730 Cihaz Kampanyası (24 Ay Sözleşme ile Ayda 4 TL)
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status