Pasaport Kayıt İşlemleriMoney 20/20 Europa’da Üç Türk Markası!

Money 20/20 Europa’da Üç Türk Markası!

En büyük finansal teknolojiler organizasyonu olan Money 20/20’in Avrupa kısmı geçtiğimiz günlerde Damirka’da, başkent Kopenhag’da gerçekleştirildi. Fintech alanında herkes tarafından en büyük organizasyon olarak görülen Money 20/20’nin Avrupa ayağı 3 gün sürdü. 450’nin üzerinde konuşmacı finansal teknolojiler hakkında en güncel ve önemli konuları anlattı. Konuşmacıların en çok üzerinde durduğu konular ise API, Blockchain ve Dijital […]


En büyük finansal teknolojiler organizasyonu olan Money 20/20’in Avrupa kısmı geçtiğimiz günlerde Damirka’da, başkent Kopenhag’da gerçekleştirildi.

Fintech alanında herkes tarafından en büyük organizasyon olarak görülen Money 20/20’nin Avrupa ayağı 3 gün sürdü. 450’nin üzerinde konuşmacı finansal teknolojiler hakkında en güncel ve önemli konuları anlattı. Konuşmacıların en çok üzerinde durduğu konular ise API, Blockchain ve Dijital Cüzdanlar oldu.

Bu büyük organizasyona katılan üç tane de Türk firması vardı: Finartz, Getir ve Botudio. Finartz kurucusu aynı zamanda genel başkanı olan Cihan Demir etkinlikte üstünde en çok durulan konuların ”wallet of wallets” yani cüzdanların cüzdanı olduğunu söyledi. Kullanıcıların birden çok dijital cüzdana sahip olup onları yönetmektense hepsinin toplandığı tek bir cüzdana sahip olmayı tercih ettiğini dile getiren Demir ayrıca  PSD2 regülasyonunun ve bu regülasyon sayesinde ortaya çıkacak olan API’ların ekonomik olarak nasıl fayda sağlayabileceği üzerinde durulduğunu belirtti.

  Zyxel Yeni Avrupa Başkan'ını Duyurdu

Finans sektöründe çığırlar açacak olan teknolojilerin ve bu teknolojileri üreten şirketlerin buluştuğu Money 20/20’nin Avrupa ayağı önümüzdeki sene Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da yapılacak. Bu değişikliğin sebebi olarak organizasyonun daha büyük bir alana ihtiyacı olduğu söylendi. Amsterdam’da bulunan Amsterdam RAI Gösteri ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan  Money 20/20 Europe 2018 4-6 Haziran tarihleri arasında olacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
20/20 Avrupa finans money

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status