Pasaport Kayıt İşlemleriMonitörler için kablo kirliliğine son!

Monitörler için kablo kirliliğine son!

PDS241 ve PDS271 model monitörler kablo kirliliğinin önüne geçilmesi için AOC ve F.A. Porsche’nin iş birliği ile tasarlanıp üretildi. İşte tüm detaylar.   AOC VE F.A Porsche firmalarının ortaklığı ile ortaya çıkan bir proje olan kablo kirliliğini önleyen monitör fikri, 24 inç ve 27 inç olmak üzere iki yeni Full HD monitörün tasarlanmasını için gereken […]


PDS241 ve PDS271 model monitörler kablo kirliliğinin önüne geçilmesi için AOC ve F.A. Porsche’nin iş birliği ile tasarlanıp üretildi. İşte tüm detaylar.

 

AOC VE F.A Porsche firmalarının ortaklığı ile ortaya çıkan bir proje olan kablo kirliliğini önleyen monitör fikri, 24 inç ve 27 inç olmak üzere iki yeni Full HD monitörün tasarlanmasını için gereken motivasyonu sağladı. Tasarım gördüğünüz gibi oldukça basit ve şık. Monitörleri şık ve karmaşasız bir hale getiren bu tasarım sayesinde tüm kablolar tek bir kabloya birleştirilerek arkaya doğru uzatılıyor.

Ferdinand Alexander Porsche’nin tasarım metotlarıyla tasarlanan bu olağandışı ve pratik monitörler, HDMI ve güç kablolarını monitör standının içerisinden yönlendirdiği için görünürde bir kablo karmaşası gözükmüyor. Pratiklik açısının dışında aynı zamanda bir tasarım harikası olan bu monitörlerin yalnızca 5.2 milimetre kalınlığında olduğunu fark etmiş miydiniz?

  Türk Kullanıcıları İçin 4G Geliyor

Teknik özelliklerine gelecek olursak IPS panel kullanılan bu monitörlerde 1920 x 1080 çözünürlük sunuluyor. Parlaklığı 250 cd/m^2 olan, 5 milisaniye tepki süresine sahip bu monitörler, 50 milyona 1 dinamik kontrast oranı sağlamaktalar. Günümüzün en yeni teknolojilerini de içerisinde barındıran bu tasarımlar, satışa sunulduğunda 24 inç için 199 dolar ve 27 inç içinse 249 dolar gibi bir fiyatta olacağı tahmin ediliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status