Monster Notebook Yeni Nesil NVIDIA GeForce RTX Grafik Kartlı Laptop Modellerini Duyurdu

Monster Notebook Yeni Nesil NVIDIA GeForce RTX Grafik Kartlı Laptop Modellerini Duyurdu

Monster Notebook tarafından Yeni Nesil NVIDIA GeForce RTX Grafik Kartı kullanılarak hazırlanan Gaming Notebook modelleri duyuruldu.


Notebook tarafından Yeni Nesil NVIDIA GeForce RTX Grafik Kartı kullanılarak hazırlanan Gaming Notebook modelleri duyuruldu.

NVIDIA® GeForce® RTX 2060, NVIDIA® GeForce®  RTX 2070 ve NVIDIA® GeForce® RTX 2080 serisi ekran kartlarına sahip olan Notebook ürünleri satışa çıktı.

RTX 2060, RTX 2070 ve RTX 2080 grafik kartlı en yeni gaming laptop modelleri bugün itibariyle markanın monsternotebook.com.tr adresindeki çevrimiçi mağazasının yanı sıra İstanbul, İzmir, Ankara ve Kıbrıs’taki mağazaları ve Dubai’deki satış noktasında kullanıcıları bekliyor.

 

Monster Notebook

 

Üst Düzey Donanımlarla Tam Performans

Notebook tarafından satışa sunulan i7-9700k ve i9-9900k işlemci ailelerine modeller 14.000 TL seviyesinden başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.

En tepe seri olan i9 – 9900k İşlemci ve 8 GB GDDR& RTX2080 Ekran Kartına sahip olan modelin satış fiyatı ise 60.000 TL olarak belirlenmiş durumda.

 

Monster Tulpar

 

RTX’in Gücü Oyun Bilgisayarlarında

NVIDIA GeForce RTX serisi grafik kartlı oyun bilgisayarı sahipleri bu kartın kullandığı yeni ışıklandırma ve gölge, yapay zekâ yardımıyla grafik işleme, gerçek zamanlı ışın izleme gibi teknolojiler sayesinde göz alıcı grafiklere sahip oyunların tadını çıkarabilecekler.

NVIDIA RTX 20 serisi ekran kartlarıyla gücüne güç katan Monster gaming laptop modelleri yalnızca oyunlarda değil video düzenleme, 3 boyutlu animasyon, grafik tasarım veya mimarî çizimler gibi yüksek grafik işleme gücü gerektiren görevlerde de kullanıcılarına üst düzey performans sağlıyor.

 

Monster Notebook - 2019


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status