Monster’dan Sporculara Özel Kablosuz iSport Kulaklık

Ses noktasında önemli bir isme sahip olan Monster firması CES 2015 fuarında iSport adını verdiği 2 Sporcu Kulaklığını tanıttı.

CES 2015 fuarında stant açan ve yeni ürünlerini kullanıcıları ile paylaşan Monster firması özellikle Yeni Sporcu Kulaklıkları ile oldukça fazla ilgi görmeyi başardılar.

Gelişen teknoloji ile ses kalitesinden ödün vermeden daha rahat ve bağımsız kullanıma imkan veren Bluetooth teknolojisini kulaklıklarına entegre eden Monster firması iSport serisi ile Kablosuz Kulaklık yapısında önemli iki modeli pazara sürmüş oldu.

Monster’dan Sporculara Özel Kablosuz iSport Kulaklık
Monster’dan Sporculara Özel Kablosuz iSport Kulaklık

 

Kask Takanlara Özel İnce Tasarımlı iSport

Monster iSport Bluetooth Wireless Super Slim ve Monster iSport Bluetooth Wireless ismindeki 2 modelini tanıtan Monster firması temelde aynı ürünün iki farklı versiyonunu yapmış gibi görünüyor.

iSport Bluetooth Wireless Super Slim modeli ile Kask Takan Kullanıcıları hedef alan firma daha ince yapıda hazırladığı bu kulaklık ile kask altından kulakları rahatsız etmeden müzik dinlemenize olanak sağlıyor.

iSport Bluetooth Wireless adını verdiği diğer model ise normal boyutta, günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmış diğer modeli.

Ürün fiyatlarını da açıklayan Monster firması iSport Bluetooth Wireless SuperSlim için $149 ve iSport Bluetooth Wireless için ise $129 gibi bir fiyat belirlemiş durumda.

Hem iSport Bluetooth Wireless SuperSlim hem de iSport Bluetooth Wireless modellerinin Monster tarafından Türkiye Pazarında satışa sunulup sunulmayacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

 

Monster’dan Sporculara Özel Kablosuz iSport Kulaklık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir