Motion Stills artık Android’te!

Motion Stills artık Android’te!

Google firmasının uzun süredir iOS platformunu kullanan kullanıcılar için aktif halde kullanımına izin verdiği Motion Stills uygulaması sonunda Android platformu için de paylaşıldı. Motion Stills uygulaması sayesinde kullanıcılar kolaylıkla GIF oluşturabiliyorlar!   GIF animasyonları ve GIF oluşturma uygulamaları uzun süredir bizimle beraberler fakat yıllardır kullanılmıyorlardı. Sosyal medyanın etkisiyle birlikte tekrar popüler hale gelen GIF animasyonları, […]


firmasının uzun süredir platformunu kullanan kullanıcılar için aktif halde kullanımına izin verdiği uygulaması sonunda platformu için de paylaşıldı. uygulaması sayesinde kullanıcılar kolaylıkla GIF oluşturabiliyorlar!

 

GIF animasyonları ve GIF oluşturma uygulamaları uzun süredir bizimle beraberler fakat yıllardır kullanılmıyorlardı. Sosyal medyanın etkisiyle birlikte tekrar popüler hale gelen GIF animasyonları, firmasının da dikkatini çekmiş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz yıl platformunda aktif hale getirilen uygulaması sonunda platformuyla da paylaşıldı.

iPhone ve iPad kullanan insanların ile çektikleri hareketli fotoğraflar ile GIF animasyonları yapmayı mümkün kılan uygulaması 1 yılın ardından işletim sistemine de eklenmiş oldu.  ’taki haline bakınca oldukça farklı bir çalışma prensibiyle karşımıza çıkan uygulaması, maalesef ki GIF oluşturmak için önceden çektiğiniz fotoğrafları kullanmanıza izin vermiyor. kullanıcılarının, Boomerang ile oluşturdukları görüntüleri uygulaması ile kaydetmeleri gerekli. Uygulama çekilen bu fotoğrafları sekiz kata kadar hızlandırabilme özelliğine sahip.

Play Store üzerinden yayınlanan uygulamasını, mağazadan ulaşabilir ve akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz!


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
dictum facilisis tempus sem, adipiscing fringilla ante. velit, porta. quis,