Moto G2’ye ait yeni bilgiler yayınlandı

Bu yıl firmaların rekabetinin artış göstermesiyle her marka kendine özgü değişik tasarımlarda ve özelliklerde yepyeni telefonlar çıkardı ve çıkarılmaya da hala devam ediliyor. Motorola da çıkardığı ve kullanıcılara sunduğu yeni telefonu Moto G2’yle geliyor. Motorola yeni telefonunu 4 Eylül’de düzenleyeceği basın toplantısıyla birçok ürünle birlikte resmi olarak duyuracağını söyledi. Moto X’in devam modeli olarak bilinen, Moto G2, tasarımıyla oldukça zarif görünüyor. Ayrıca yuvarlak tasarımlı bir yapıya sahip Moto 360 akıllı saat ve bir Bluetooth kulaklık etkinlik kapsamında tanıtılacak ürünler arasında olacak.

Motorola’nın Moto X’in devam modeli olarak sunduğu Moto G2, teknik özellikleri açısından kullanıcıların ilgisini çekecek bir telefon olacak. Geçtiğimiz yılda çıkardığı uygun fiyatlı Moto G modeli ile dünya genelinde oldukça iyi satışlar elde eden Motorola’nın Moto G2’de de bu başarıyı sürdüreceği düşünülüyor.

Motorola’nın yeni telefonu Moto G2’nin tanıtımına günler kaldı ve telefona ilişkin her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Motorola’nın Hellomotohk sitesinin Facebook sayfasında yayınlanan yeni görüntülerinde Motorola’nın Moto G2’de iki önemli özelliğin yer alacağı ortaya çıkıyor. Bunlardan ilki microSD kart desteği, ikincisi ise çıkarılabilir pilinin olması.

Moto G2
Moto G2

Moto G2’nin ekran özelliklerine bakacak olursak 5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü geniş ekrana sahip. Kamera özellikleri ise oldukça iyi; 8MP arka kamera bulunuyor. Ayrıca, ön bölümde stereo hoparlör mevcutken, 1GB RAM’a sahip ve 8/16GB dahili depolama alanına sahip. Snapdragon 400 işlemciye sahip telefonun en belirgin özelliği ise çift SIM kart desteğinin olması.

Moto G2’ye ait yeni bilgiler yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir