Motorola Katlanabilir Akıllı Telefon Serisine Razr Markası İle Giriyor

Basına sızdırılan bilgilere göre Motorola Razr serisi yeniden hayata dönüyor. Yeni seri Motorola firmasının Katlanabilir Akıllı Telefon serisi olacak gibi görünüyor.

Pazara çıktığı dönemde tasarımsal çizgileri ile sektöre damgasını vurmayı başaran Razr markasını yeniden canlandırmak için adımlar atan Motorola firması Katlanabilir Akıllı Telefon modellerini bu seri üzerinden satışa sunacak gibi görünüyor

Şirket tarafından yapılan bir patent başvurusunun taslak çizimleri basına sızınca Motorola firmasının da Katlanabilir Akıllı Telefon sektörüne nasıl bir model ile giriş yapacağı da az çok netleşmiş oldu.

 

Motorola Razr - Taslak Çizim 2019

 

Tasarımsal Çizgiler Motorola Razr Ailesine Ait

Sızan görsellere göre Motorola tarafından Katlanabilir Telefon Ailesi için pazara sürülecek olan modeller firmanın daha önce satışa sunduğu ve dönemine damgasını vuran Motorola Razr serisine tıpatıp benziyor.

Bu noktada da firmanın Akıllı Telefonlar pazara çıkınca satıştan çıkan eski serisini yeniden canlandıracağı, Çift ekranlı tasarım ile de Kapaklı Telefon hasreti çeken kullanıcılara güzel bir seçenek sunacak gibi görünüyor.

 

 

Şubat Ayında Resmi Tanıtımı Yapılabilir

Henüz cihazla alakalı resmi bir açıklama yapılmamış olsa da gelen sızıntı bilgilere göre Motorola firması Motorola Razr 2019 serisini Şubat ayı içerisinde duyurabilir.

Ürünün resmi olarak ne zaman satışa çıkacağı, ülkemizde satılıp satılmayacağı ve ne kadarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı ise şu aşamada soru işareti.

 

Motorola Razr - Taslak Çizim 2019 - 1 Motorola Razr - Taslak Çizim 2019 - 2

Motorola Katlanabilir Akıllı Telefon Serisine Razr Markası İle Giriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir