Motorola Moto X Style Modelinin Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Motorola tarafından resmi olarak duyurusu yapılan Motorola Moto X Style modeli markanın Sancak Gemilerinden birisi olarak karşımıza çıkmış durumda.

İşlemci noktasında Qualcomm SnapDragon 808 serisi bir işlemci ile pazara çıkan Moto X Style ailesi 1.8 Ghz’lik  6 çekirdekli bir işlemci gücüne sahip.

3 GB Ram Bellek ile pazara çıkacak olan Moto X Style ailesinde dahili depolama alanı olarak 16 GB – 32 GB ve 64 GB’lık 3 seri olacak. Ayrıca cihazlarda 128 GB’a kadar Micro SD Kart desteği de eklenmiş durumda.

5.7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olacak olan Moto X Style ailesi 2K Quad HD Ekran Çözünürlüğü ile kullanıcılarına çok daha iyi ve akıcı bir ekran deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Motorola Moto X Style Satışa Çıktı
Motorola Moto X Style Satışa Çıktı

21 MP Arka Kameraya Sahip Olacak

Moto X Style ailesi f/2.0 değerinde ve 21 MP çözünürlüğünde 4K Video Kaydı yapabilen bir arka kameraya sahip iken 5 MP değerinde, oldukça başarılı çekimler yapan bir ön kamera ile karşımıza çıkacak.

Cihazın arka kısmında Dual CCT Flaş desteğinin olduğunun da altını çizmekte fayda var.

4G/LTE Desteğine sahip olan serisinin 3.000 mAh’lik bir batarya ile bir günü rahatlıkla kurtaran bir şarj süresine sahip olduğunu belirtmek gerek.

Android ailesinin son sürümü olan Android 5.1.1 Lollipop İşletim Sistemi ile kullanıcı karşısına çıkacak olan Moto X Style ailesinin dünyanın en hızlı batarya şarj teknolojisine (30 dakika şarjla 30 saat batarya ömrü) sahip olduğu da verilen bilgiler arasında.

Saf Android Sürümün sahip olması sebebiyle hızlı güncelleme alması beklenilen Moto X Style serisi Lenovo firmasının Motorola firmasını aldıktan sonra pazara sürdüğü en iyi cihazlar arasında yerini almış durumda.

Motorola Moto X Style
Motorola Moto X Style

Moto X Style Modelinin Satış Fiyatı ve Türkiye Satışı

Motorola eski dönemlerde olduğu gibi ülkemizde yoğun bir satış aktivitesi içerisine artık girmiyor.

Bu sebeple de Moto X Style modelinin Türkiye Pazarında Satışa girip girmeyeceği henüz belli değil.

Moto X Style modelinin henüz Resmi Satış Fiyatı belli olmasa da pazarda konuşulan rakamlar 300 – 400 Dolar arasında.

Bu rakamların ülkemizdeki karşılıkları ise en aşağı hesaplama ile 1200 – 1300 TL civarından başlıyor ve yukarı yönde seyrediyor.

Motorola Moto X Style Tasarım
Motorola Moto X Style Tasarım

 

Moto X Style Kullanıcı Yorumları

Yeni pazara çıkan bir model olmasından ötürü henüz bir Kullanıcı Yorumu yok.

Ancak kısa süre içerisinde Moto X Style kullanıcılarının kendi düşüncelerini sayfamız üzerinden ifade etmeleri ile etkili bir inceleme ve tartışma alanına sahip olabileceğiz.

Şimdiden Moto X Style almayı düşünenlere Hayırlı Olsun dileklerimizi sunalım.

 

Motorola Moto X Style Modelinin Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.