Motorola ve Google 2013 İçin Bombayı Patlatmaya Hazırlanıyor

Google tarafından satın alındıktan sonra bir anlamda Fetret Devri yaşamaya başlayan Motorola için eğer söylentiler doğru çıkarsa 2013 yılında Muhteşem Bir Yükseliş izleyebiliriz.

Son dönemde oldukça fazla dillendirilmeye başlanılan Motorola X modeli için Google ve Motorola firmalarının yoğun bir çalışma içerisinde olduğu, Motorola firmasının bu cihaz ile pazardaki tüm modellerden farklı bir yapıda pazara çıkacağı ve Android 5.0 Key Lime Pie serisinin bu model ile ilk kez duyurulacağı gelen haberler arasında.

5 İnçlik bir ekran yapısı ile gelmesi beklenilen Motorola X modelinin kasasız bir seri olacağı ve hem inceliği hem de ön kısmın tamamen ekran olmasından dolayı oldukça şık bir yapıya sahip olacağı haberleri oldukça ciddi bir şekilde pazarda kendisine yer bulmuş durumda.

Google I/Q 2013 etkinliği ile pazardaki tanıtımının yapılması ve Orange tarafından ilk olarak satışa sunulması planlanan Motorola X modelinin 4 veya 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olması, Full HD ekran ve 12 MP lik bir kamera ile gelmesi beklentiler arasında.

Motorola ve Google 2013 İçin Bombayı Patlatmaya Hazırlanıyor
Motorola ve Google 2013 İçin Bombayı Patlatmaya Hazırlanıyor

Son dönemde popüler olan NFC ve LTE gibi bağlantıların yanında yeni işletim sisteminin sunacağı pek çok özellikte Motorola X modelinin cazibesini arttıracak gibi görünüyor.

Eğer Google ve Motorola bu şekilde bir Kardeş Adımı atarlarsa pazardaki firmaların biraz sıkıntı yaşayacakları düşünülebilir. Aynı şekilde Google Nexus  serisinin yeni modelinin Motorola tarafından çıkarılacak Motorola X serisinin yeni ismi olması ve pazara Motorola Nexus 5 olarak sunulması da tahminler arasına eklenebilir.

Motorola ve Google 2013 İçin Bombayı Patlatmaya Hazırlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir