Motorola X Phone Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

Motorola tarafından yakın dönemde pazara sürülmesi beklenilen Motorola X Phone modeli için bazı görseller ve özellikler pazara sızdırıldı.

 15 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak olan Google I/Q etkinliğinde resmi olarak tanıtılması beklenilen Motorola X Phone son dönemde oldukça hızlı bir düşüi içerisinde olan Motorola için bir kurtuluş, pazardaki tek düze modeller içinde de yeni bir bakış ve görsel olacak gibi görünüyor.

Android 4.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile gelmesi beklenilen Motorola X Phone bir sürpriz yaparak Android 5.0 İşletim Sistemi ile pazara sürülebilir. Bu durum özellikle Google I/Q Etkinliği sırasında yeni işletim sisteminin tanıtılması adına da iyi bir basamak olacaktır.

Google firmasının alt bir bölümü olan Motorola için yakın dönemde başarılı görsellere sahip yeni modellerde pazara sürülecek gibi görünüyor. Çünkü sızdırılan görsel birçok modelden farklı ve şık bir görünüme sahip.

Motorola X Phone Görseli Sızdırıldı
Motorola X Phone Görseli Sızdırıldı

4.7 İnçlik bir ekran ile gelmesi beklenilen Motorola X Phone modelinde büyük ihtimalle 1024 * 768 Piksellik HD bir ekran kullanılacak. Pazarda Full HD olarak beklenilen ekranın 4.7 İnç için oldukça yeterli olacağı düşünülüyor.

Qualcomm SnapDragon 800 İşlemci Ailesi ile pazara çıkması beklenilen X Phone bir anlamda pazardaki en hızlı Akıllı Telefon olma yolunda da ilk adımı atmış olacaktır.

4000 mAh’lik bir batarya ile gelmesi beklenilen X Phone modelinde ayrıca LTE, 12 MP Kamera, Gorilla Glass 3 Ekran Camı ve daha birçok gelişmiş özelliğin bir arada sunulması bekleniyor.

Şuan pazara çıkan Sony Xperia Z modeli gibi IP57 Sertifikasına sahip olması beklenilen Motorola X Phone modelinin Su Geçirmez özelliği ile satışına başlanması gibi bir durum var.

Kısacası yakın dönemde pazara çıkması beklenilen Motorola X Phone eğer bir sürpriz olmazsa pazardaki Üst Seviye Akıllı Telefon modelleri arasındaki yerini almış olacak.

 

Motorola X Phone Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 28 Mart 2013, 15:37

    donanımsal olarak rakiplerine oranla geride kalıyor ama fiyatı düşük tutulursa alınmayacak bir telefon değil :)

    Cevapla