Motorola Yeni Cihazıyla Oldukça Konuşulacak Gibi Görünüyor

Pazara sızdırılan bir resim sonrasında Motorola firmasının yeni cihazı oldukça meraklı bir kitle tarafından beklenilir hale geldi.

Daha önce Apple iPhone ve Samsung Galaxy S3 modelleri ile ismi anılan ancak bir türlü sonuca ulaşamayan “Edge to Edge Screen” yani  “Köşeden Köşeye Ekran” teknolojisi yakın dönemde pazara sunulacak Motorola markalı bu cihaz ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak.

Henüz ortada bir model bilgisi yok. Ancak ortaya atılan bilgilere göre cihazın ismi Motorola Droid Razr HD veya Motorola Droid Razr M olabilir. Cihazın gerçekten ismi bu şekilde mi olacak yoksa başka bir isimle mi pazara sürülecek bilmiyoruz. Ayrıca cihazla ilgili Donanımsal ve Yazılımsal bir bilgimiz de yok.

 

Motorola Köşeden Köşeye Ekran Teknolojisi
Motorola Köşeden Köşeye Ekran Teknolojisi

 

Sadece ele geçirilmiş bir resim ve bunu üzerinden yürütülen bir düşünce sistemi var. Ancak resimdeki ürüne baktığınızda hem yenilikçi bir tasarımla geleceği hem de üzerinde bulunan Android İşletim Sisteminin bilinmeyen bir yüzüne sahip olmasından dolayı Yenilenmiş bir Sürüm ile gelip gelmeyeceği merak konusu olmayı başardı.

Motorola firmasının 5 Eylül 2012 tarihinde yapacağı açıklamada Yeni Jenerasyon Akıllı Telefon modellerinden birisini duyuracağı bilgisi daha önce gelmişti. Firmanın yarın bu ürünü duyurması ise aslında pek de sürpriz olmayacaktır.

Motorola Yeni Cihazıyla Oldukça Konuşulacak Gibi Görünüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir