Müşterisine Kart Aidatı Ödeyen EnPara Kredi Kartı Yakında Çıkıyor

Hesap İşletim Ücreti ve EFT – Havale Masrafı almayan EnPara şimdide Kullanıcıya Kart Aidatı Ödeyen EnPara Kredi Kartı ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kendi sitesinde yayına aldığı yeni bir kampanya ile müşterilerine EnPara Kredi Kartı dağıtımı yapmayı planlayan EnPara daha önceki sözlerinin de arkasında duruyor.

Müşterilerinden Hesap İşletim Ücreti ve EFT – Havale İşlem Ücreti almayan EnPara şimdi de EnPara Kredi Kartı için Kart Aidatı almayacağını hatta Düzenli Kullanım sağlayan kullanıcılarına Kart Aidatı vereceğini duyurdu.

Yapılan kampanya kapsamında EnPara.com Kredi Kartı kullanıcılarına Yıllık 100 TL olmak üzere En Az 2 Yıl boyunca Kart Aidatı Ödemesi yapılacak. Yani banka müşterilerine 100 TL Aidat ödeyecek.

 

Enpara.com

 

EnPara Kredi Kartı – Kart Aidat Kampanyası Detayları

Yıllık kredi kartı aidatı alabilmek için:

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 31 Aralık 2018’e kadar bir Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonra her yıl en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterli.
 • Yıllık kart aidatınız, o yıl için kampanya şartını sağlayan 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte başlar ve 2 yıl boyunca devam eder.
 • Kampanyaya 31 Aralık 2018 tarihine kadar teslim alınan kredi kartları dahildir.
 • Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir.

 

Enpara.com Kıllanan Adam

 

Örnek Kart Aidatı İade Kampanyası Senaryosu

Örneğin; kredi kartınızı 1 Kasım 2017’de teslim aldınız ve ekstre kesim tarihinizi de her ayın 25’i olarak seçtiniz. Bu durumda ilk yıl kredi kartı aidatı alabilmeniz için 1 Kasım 2017 ile 31 Ekim 2018 arasında kesilecek en az 6 ekstrenizin 10 TL ve üzerinde en az 10 işlem içermesi gerekir.

Diyelim ki; kampanya şartını sağlayan 6. ekstreniz 25 Nisan 2018 ekstreniz olsun, yani bir başka deyişle kartı aldıktan sonraki ilk 6 ekstrenizin 6’sında da 10 TL ve üzeri en az 10 işlem yaptınız. Bu durumda 1. yılın tamamlanmasını beklemeden, daha 6. ayda (7 Mayıs 2018’de) yıllık kredi kartı aidatınız Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

 • Ancak yıllık kredi kartı aidatınızı erken almış olmanız kampanya kapsamındaki 2. yılınızın başlangıç tarihini değiştirmez, 2. yılınız yine 1 Kasım 2018’de başlar ve 31 Ekim 2019’da sona erer.
 • Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir.
 • Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Yıllık kart aidatınız, kampanya şartının sağlandığı 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen koşulları yerine getirmeniz durumunda yıllık 100 TL olmak üzere toplamda maksimum 200 TL kredi kartı aidatı alırsınız.
 • Kampanyadan yararlanma durumunuzu internet ve cep şubemizdeki “Ekstre gözlem” ve “Dönem içi harcamalar” adımlarını kullanarak takip edebilirsiniz.
 • Kampanya koşullarını sağlayıp yıllık kart aidatı almaya hak kazandığınızda gecikmiş bir kredi kartı borcunuzun bulunması durumunda gecikmiş borcunuzu ödeyene kadar yıllık kart aidatınız Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılmaz. Kampanya kapsamında kazandığınız yıllık kart aidatınızı alabilmeniz için 1 ay içinde gecikmiş borcunuzu ödemeniz gerekir, aksi takdirde kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Kampanya süresince kredi kartınızı yenilemeniz ya da iptal ettirip bir süre sonra yeniden kredi kartı almanız kampanya başlangıç tarihinizi ve takip sürecinizi değiştirmez, kampanya başlangıç tarihiniz her zaman ilk kredi kartınızı teslim aldığınız tarihtir.
 • Kampanya döneminde ekstre kesim tarihinizi değiştirmeniz durumunda en güncel ekstre kesim tarihiniz dikkate alınır.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kaynak: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidatverenkartkampanyasi.aspx

Müşterisine Kart Aidatı Ödeyen EnPara Kredi Kartı Yakında Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir