Mynet Mail Servisi Ücretli Hale Geliyor, Ücretsiz Kullanım Devri Kapanıyor

Ülkemizde faaliyete geçen ilk mail sistemlerinden birisi olan Mynet Mail alınan karar ile ücretli bir yapıya geçiyor, ücretsiz kullanım dönemi bitiyor.

Son yıllarda Gmail, Hotmail ve Yandex gibi mail servislerinin ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanması ile rakiplerinden biraz geride kalan Mynet Mail için firma tarafından bir düzenleme yapıldı.

Bu kapsamda şu ana kadar Ücretsiz olarak hizmet sunan Mynet Mail Servisi artık Standart ve Pro paket olmak üzere iki farklı ücretli üyelik sistemi üzerinden hizmet sunacak.

Mynet tarafından yapılan duyuruya göre Ücretsiz Paket kullanımı 2 Temmuz 2019 tarihinde son bulacak ve o günden sonra Mynet Mail Hizmetini kullanmak isteyen kullanıcılar Yıllık 49 TL’den başlayan ücretler ile ücretli paket satın alabilecekler.

Mynet Mail Paketleri

Mynet Mail Hesabına Girişte Ücretli Süreç Hakkında Bilgi Veriliyor

Mynet Mail servisine giriş yapmak istediğiniz de size üst kısımda açılan bir uyarı metni ile Ücretli Paketler hakkında bazı bilgiler veriliyor. Bu sayede tüm kullanıcıların yeni süreç hakkında bilgi sahibi olması amaçlanmış durumda.

Mynet tarafından yapılan açıklamalar şu şekilde:

02.07.2019 tarihine kadar Pro Paket’i %50 indirimli olarak, ilk 3 ay boyunca tüm vergiler dahil aylık 7,49 TL’ye kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Yıllık Pro Paketi ise %50 indirimli olarak tüm vergiler dahil sadece 89,99 TL’ye satın alabilirsiniz.

2 Temmuz 2019 itibariyle kullanabileceğiniz Standart Paket: 100MB e-postalarınızı ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, her ay milyonlarca puan, Süper veya Platinum Paket ve VIP ya da Mega Oda kazanabileceğiniz Oyun Şans Kutusu’nun dahil olduğu bir pakettir. Aylık hizmet bedeli tüm vergiler dahil 4.99 TL, yıllık hizmet bedeli ise tüm vergiler dahil 49.99 TL’dir.

Pro Paket: 10GB depolama alanıyla epostalarınızı ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, her ay milyonlarca puan, Süper veya Platinum Paket ve VIP ya da Mega Oda kazanabileceğiniz Oyun Şans Kutusu’nun dahil olduğu, daha hızlı deneyim ile banner reklamsız Mynet hizmeti alabileceğiniz, Vidobu Eğitim Paketi ve Oyun Süper Paketi’nin dahil olduğu bir pakettir.

 

Mynet Mail Servisi Ücretli Hale Geliyor, Ücretsiz Kullanım Devri Kapanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir