N11.com 52 Şehirde Aynı Gün Teslimat Hizmetini Kullanıma Sunuyor

N11.com tarafından 52 şehirde kullanıma sokulan “Akşam Teslimatı” hizmeti ile ilgili şehirlerde bulunan ne N11.com adresi üzerinden satış yapan firmalardan yapılan alışverişlerde “Aynı Gün Teslimat” hizmeti sunulacak.

N11 tarafından yapılan açıklamaya göre 12:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün 18:00’a kadar teslimat sağlanacak. Aynı şekilde 15.00’a kadar yapılan siparişler ise aynı gün 18:00 ile 22:00 arasında müşterilere teslim ediliyor olacak.

Aynı gün teslimat sözü satış sürecinde sizin lokasyonunuza göre belirlenecek ürünler için geçerli olacak. Bu sayede bulunduğunuz şehirde aynı üründen satan bir mağaza varsa buradan ürünü satın alarak belirlenen saatlerde ürünün adresinize gelmesini talep edebileceksiniz.

 

Konuma Özel Olarak Aynı Gün Teslimat Ürünleri Değişecek

Temel olarak farklı illerden farklı satış noktalarına sahip olan N11.com adresi aslında size kendi ilinizde bulunan satıcıların ürünleri için “Aynı Gün Teslimat” sözü veriyor olacak.

Yani Ankara’da yaşayan bir müşteri satın alacağı ürünü satan mağaza Ankara’da ise Aynı Gün Teslimat talebinde bulunabilecek. Ancak İstanbul’dan satış yapan bir mağazadan ürünü alması durumunda süreç yine eskisi gibi işleyecek.

Teslimatın N11.com çatısı altında hizmet verecek olan dağıtım firması veya personelleri tarafından mı sağlanacağı yoksa her satış noktasının kendi imkânları ile ürünleri ilgili adreslere taşıyacağı konusu ise şu aşamada bize gelen bilgiler arasında yok.

N11.com tarafından konuyla alakalı olarak yapılan basın açıklaması aşağıdaki gibidir.

 

N11 Akşam Teslimatı

 

N11.com’dan 82 Şehre Akşam Teslimatı Başlıyor

E-ticaret platformu n11.com, Türkiye e-ticaret sektöründe ilk kez 52 şehre aynı gün içinde teslimat hizmeti başlatıyor. Saat 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün saat 18:00’e kadar alıcısıyla buluşurken, gün içerisinde çalışanların kargoyu teslim alma problemlerini azaltacak servisle n11.com, 15:00′e kadar verilen siparişleri ise akşam kargosuyla 18:00 ile 22:00 arası kapıya teslim ediyor.

Online alışverişte satış sonrası hizmetlerini çeşitlendirerek rekabet avantajı elde etme konusunda n11.com’dan önemli bir adım geldi.

Özel Teslimat Hizmeti adıyla duyurduğu yeni hizmetiyle n11.com, Türkiye e-ticaret sektöründe ilk kez 52 şehre aynı gün içinde teslimata başlıyor.

Hızlı teslimatın ötesinde konuma özel teslimat hizmeti de sunan n11.com’da konuma özel fiyatlı ürünler doğrudan mağaza tarafından alıcı adresine iletilirken, kargoya ödenecek bedel kullanıcıya indirim olarak yansıtılıyor.

Ayrıca gün içerisinde çalışanların kargoyu teslim alma problemlerini azaltacak servisle 15:00′e kadar verilen siparişleri n11.com, akşam kargosuyla 18:00 ile 22:00 saatleri arasında kapıya teslim ediyor. 12’ye kadar verilen siparişler ise akşam 6’ya kadar alıcısıyla buluşuyor.

Özel Teslimat Hizmeti’nde opsiyonlu teslimat saatleri, seçilen bölge, mağaza ve ürüne göre de farklılık gösteriyor.

 

‘E-ticarette en büyük rekabet verilen hizmet’

Kıyafetten elektroniğe, kahveden kolonyaya kadar 52 ilde 500 bini aşkın ürün çeşidinde siparişlerin verildiği gün teslimat hizmetine başlayan n11.com’un Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kiho Lee, “Bu yeni hizmet alışverişlerini son dakikaya bırakan, acil ihtiyaçların aynı gün kapıya teslim edilmesini isteyen ve kullanıcılarımızı mutlu edecek. Ayrıca mobilya, beyaz eşya ve televizyon gibi hacimli ürünlerde akıllı arama sonuçlarına göre ‘Konuma Özel Teslimat’ logolu ürünlerden bulundukları lokasyondaki mağazalardan siparişlerini veren kullanıcılarımıza ürün teslimatı aynı ildeki mağaza tarafından yapılacak, kargoya ödenecek ücret ise indirim olarak yansıyacak. Hacimli ürünlerde yaşanan kata teslimat, hasar ve kurulum gibi sorunların da önüne geçilmiş olacak. E-ticarette rekabetin hizmette yaşanacağı bir döneme doğru ilerliyoruz. 52 şehirde 500 bini aşkın üründe Aynı Gün Teslimat hizmetimiz, satın alınan ürünlerin kullanıcılarımıza aynı gün içinde ya da diledikleri bir saat diliminde veya ertesi gün teslim edilmesini sağlayacak. Türkiye’de ilk kez İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerin yanı sıra toplam 52 şehirde bu hizmeti veriyoruz. Özel Teslimat Hizmeti verilen şehirlerin sayısı ve ürün çeşitliliği artarak devam edecek, hedefimiz tüm Türkiye’ye bu hizmeti sunmak. n11.com olarak işimiz yalnızca ürün satarak bitmiyor, satış sonrası verilen hizmette farklılaşmak günümüz e-ticaretinin en önemli etkeni. Pazarı geliştirmenin ve potansiyeli olan pastayı büyütmenin yolu hizmet rekabetinden geçecek” dedi.

N11.com 52 Şehirde Aynı Gün Teslimat Hizmetini Kullanıma Sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir