Nakit Para Ödüllü Mobil Uygulama “ Hadi – Bilgi Yarışması ”

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

VipMe imzasını taşıyan ve Turkcell tarafından desteklenen Hadi – Bilgi Yarışması Uygulaması 12 soruya doğru yanıt veren yarışmacılara nakit para ödülü kazandırıyor. Müge BOZ ve Merve TOY tarafından canlı olarak sunulan yarışmaya katılmak için ilgili uygulamaya  Google Play Store ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Birçok mobil uygulamadan farklı olarak karşımıza çıkan “Hadi – Bilgi Yarışması” isimli uygulama da sorular kullanıcılara videolu bir şekilde bir sunucu tarafından sunuluyor.

Sorulan sorulara cevap vermeniz için 10 saniye gibi bir süreniz var. Bu süre sonunda verdiğiniz cevap doğru ise bir sonraki soruya geçebiliyorsunuz.

Cevabınız yanlış ise bu durumda varsa JOKER hakkınızdan yararlanıyorsunuz. Ekstra Can hakkınız yok ise bu durumda yarışmadan eleniyorsunuz:

 

Hadi - Bilgi Yarışması

 

Her Yarışmada 15 Soru Karşılığında Nakit Para Ödülü

Belirli tarihlerde yapılan yarışmalarda yarışmacılara yarışma başı 1.000 TL ile 5.000 TL arasında ödüller veriliyor. Tabi ki bu ödüle kavuşmak için sorulan 15 sorunun tamamına doğru cevap vermeniz gerek.

Yarışma sonunda soruların tamamına doğru yanıt veren kullanıcılara yarışmanın ödülü  eşit bir şekilde paylaştırılıyor.

Bu noktada sorulara doğru cevap veren 100 kişi varsa ve yarışmanın ödülü de 5.000 TL ise bu durumda  5.000 TL / 100 = 50 TL gibi bir ödül tüm kullanıcılara dağıtılmış oluyor. Sorular sonlara doğru zorlaştığı için yarışmanın sonuna doğru katılımcı sayısı da düşmüş oluyor.

Ancak uygulamanın bilinirliği artmaya başladıkça yarışmaya katılan kullanıcı sayısı da artmaya başladı. 100.000 den fazla kişi ile ilk soruya başlayan yarışmayı genelde 5.000 – 10.000 kişi tüm soruları doğru yanıtlayarak bitirebiliyor. Bu durumda da 5.000 TL’lik bir ödül 10.000 kullanıcıya bölündüğünde 50 Kuruş gibi bir ödeme alabiliyorsunuz.

Yarışmanın o bölümünde eğer tüm sorulara doğru yanıt veren kimse olmaz ise bu durumda ödül bir sonraki yarışmaya aktarılıyor.

 

Hadi - Bilgi Yarışması

 

Nasıl Kayıt Olabilirim? Nasıl Joker Hakkı Kazanırım?

Kayıt işlemi için uygulamayı Google Play Store veya AppStore üzerinden indirmeniz ve telefon numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

Telefonunuza gelecek olan SMS Doğrulaması ile uygulamaya kolay ve hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Uygulama her ne kadar Turkcell markası ile özdeşleşmiş olsa da Hadi – Bilgi Yarışmasını Vodafone veya Türk Telekom aboneleri de yükleyip yarışmaya dâhil olabiliyorlar.

Uygulamayı kurduğunuz aşamada sizden bir Kullanıcı Adı oluşturmanız istenecektir. Ayrıca birde Referans bölümü yer almaktadır.

Bu kısımda Referans bölümüne yazacağınız başka bir Hadi Bilgi Yarışması kullanıcısına 1 Ekstra Can hediye edilecektir. Aynı şekilde sizin belirlediğiniz Kullanıcı Adını referans gösteren her kullanıcı için de size 1 Ekstra Can Hakkı sağlanacaktır.

Ayrıca BİP Uygulaması üzerinden de joker hakkı kazanmanız mümkün.

 

Hadi - Bilgi Yarışması

 

Joker Hakları Nasıl Yüklenir ve Kullanılır?

Davet ettiğiniz üye ilk yarışmasına dahil olduğunda eğer kullanıcı adınızı doğru bir şekilde girmiş ise hesabınıza yüklenecektir.

Elinizde ne kadar ekstra can olursa olsun her yarışmada sadece bir tanesini kullanabileceğinizi belirtmemiz gerek.

Yani 100 kişiyi davet etti ve elinizde 100 ekstra can varsa bunları birer birer 100 yarışmada kullanabilirsiniz.

Bu sayede arkadaşlarını davet edip onlarca ekstra can toplayanlar hiç soru bile bilmeden para ödülü kazanma imkanına sahip olmamış olacaklar.

 

Hadi - Bilgi Yarışması

 

Kazanılan Paralar Nasıl ve Neden Kullanıcılara Sunuluyor?

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra eğer yarışmaları hatasız bir şekilde tamamlarsanız bir ödüle hak kazanıyorsunuz.

Bu ödüllerin toplamı 20 TL ve üstüne çıktığında ise parayı uygulama üzerinden kendi hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Tabi ki bir yarışmada 10 kişi tüm soruları bilip 100 TL’de kazanabilir, 100 kişi tüm soruları bilip 10 TL de kazanabilir. Bu sebeple de 20 TL’lik bakiyenin kaç yarışma sonunda hesabınızda birikeceği net değildir.

Verilen bilgilere göre dağıtılan ödüller genelde uygulama içine alınan reklamların ve sponsorların karşıladığı rakamlar oluyor. Bu sayede de uygulama varlığını sürdürebiliyor ve kullanıcılara para kazandırmaya devam ediyor.

 

Uygulamayı İndirmek için;

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=go.tv.hadi

AppStore: https://itunes.apple.com/tr/app/hadi-bilgi-yarışması/id1321315314?l=tr&mt=8

 

Referans: Cepseyir

Nakit Para Ödüllü Mobil Uygulama “ Hadi – Bilgi Yarışması ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

23 Yorum

 1. Ben kullanıcı adımı değiştiremiyorum

  Cevapla
 2. 5 Şubat 2019, 10:23

  Cevap bekliyorum.eklenmek için

  Cevapla
 3. Nasıl hesap değiştirin hadi yarışma ben yanlış yaptım play store yaptım ama banka yapmadım nasıl yapacam lütfen bana yardım edin

  Cevapla
 4. 29 Ekim 2018, 20:32

  referans kodun swaathard

  Cevapla
 5. serenat02 referans kodum o kadar çok arkadaşım ekledi ki ekleyen en az 7 en fazla 12 joker hakkı kazanıyor herkese yarışmada basarlar bol kazanlar….

  Cevapla
 6. krmynr yazın 5 adet joker kazanın

  Cevapla
 7. nihaal1903 referans kodum

  Cevapla
 8. Karşılıklı referans için “atom60” kullanıcı adımı yazın anında geri dönüş sağlayayım

  Cevapla
 9. Referans kodum hlyaakcn

  Cevapla
 10. celalhunel yazin haber verin bende yaziyim sizinkini ;)

  Cevapla
 11. ahmefurkan referans kodum

  Cevapla
 12. vahapmrcmk ben ikinizinkinide yazdım

  Cevapla
 13. Gerçekten para çekenler varmı bu oyundan

  Cevapla
  • Arkasında Turkcell firmasının olduğu söyleniyor. Resmi bir açıklama göremedik. Para çeken varsa konu altından bilgi verir belki. :)

   Cevapla
 14. Gayet güzel uygulama :) Referans koduna sennkvski yazabilirsiniz :) yazan arkadaşlar yorum atsın kendi kodlarını bende gireyim :)

  Cevapla