Netflix Üyelik Paketlerine Zam Geldi, İşte Yeni Netflix Paket Fiyatları

Netflix Türkiye bugün yaptığı güncelleme ile Abonelik Paketlerine zam yaptı. Zam oranına bakıldığında ise tüm paketlere 2 TL eklendiğini görüyoruz.

Yapılan zam sonrasında Netflix tarafından satışı yapılan en uygun paketin fiyatı 17.99 TL olurken, en üst paketin fiyatı da 41.99 TL oldu.

Diğer ülkelerde uyguladığı Dolar bazlı fiyatları ülkemizde TL olarak oldukça uygun bir seviyeye çeken Netflix aldığı zam kararı ile 20 Temmuz 2019 tarihinden itibaren güncel rakamlardan satış yapacak.

Mevcut abonelerde 20 Temmuz 2019 tarihinden sonraki ilk ödemelerini Zamlı Tarife üzerinden yapacaklar.

Netflix 2019 Üyeklik Ücretleri

Netflix Paketlerinin Güncel Fiyatları

Tabloya bakıldığında Netflix tarafından tüm paketlere 2 TL’lik bir ekleme yapıldığını görebiliyoruz.

Uzunca süredir farklı fiyat denemeleri yapan ancak bunu son kullanıcıya yansıtmayan Netflix firmasının son olarak bu rakamlarda karar kıldığını düşünüyoruz.

Ancak ilerleyen günlerde tüketicilerden gelen tepkilere göre aşağı ya da yukarı yönlü bir oynama yapılması da ihtimaller dahilinde.

 

Paket Türü Eski Fiyat  Yeni Fiyat
Netflix Temel Palet 15.99 TL  17.99 TL
Netflix Standart Paket 27.99 TL  29.99 TL
Netflix Özel Paket 39,99 TL  41.99 TL

 

Güvenilir hesap satışı yapan kullanıcılar ile iletişime geçerek siz de uygun fiyatlarla netflix hesabı sahibi olmak istemez misiniz? Güvenli ödeme altyapısı ile farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. SadeceON’da en uygun fiyatlarla netflix hesabı satışı yapan kullanıcılar sizleri bekliyor! Avantajlı fiyatlarla dilerseniz 1 aylık, dilerseniz 3 aylık, dilerseniz de 1 senelik netflix hesaplarını Sadeceon sitesinden uygun fiyatlarla almak için linke tıklayın. https://www.sadeceon.com/tr/Tags/netflix-premium-hesap

 

Netflix Üyelik Paketlerine Zam Geldi, İşte Yeni Netflix Paket Fiyatları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir