Pasaport Kayıt İşlemleriNetflix’in en popüler dizisinin 2. sezonu hakkında yeni bilgiler!

Netflix’in en popüler dizisinin 2. sezonu hakkında yeni bilgiler!

Birinci sezonu çok fazla kişi tarafından sevilerek tekrar tekrar izlenen bilim kurgu ve gerilim dizisi olan Stranger Things için, Netflix platformu tarafından yeni bilgiler ve detaylar paylaşıldı!   Birinci sezonunun ilk bölümünden son bölümüne kadar içerisinde korku, merak, heyecan ve gerilim gibi korkuları harmanlayıp doruklarına kadar yaşatan dizi Stranger Things için yeni haberlerle karşınızdayız. Netflix […]


Birinci sezonu çok fazla kişi tarafından sevilerek tekrar tekrar izlenen bilim kurgu ve gerilim dizisi olan Stranger Things için, Netflix platformu tarafından yeni bilgiler ve detaylar paylaşıldı!

 

Birinci sezonunun ilk bölümünden son bölümüne kadar içerisinde korku, merak, heyecan ve gerilim gibi korkuları harmanlayıp doruklarına kadar yaşatan dizi Stranger Things için yeni haberlerle karşınızdayız. Netflix platformunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayla birlikte Netflix’in popüler dizisinin 2. sezonunun başlangıç tarihi resmi olarak belli olmuş oldu!

Twitter üzerinden yapılan paylaşımda bir poster ve kısa fragman yer alıyor. Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things için 2. sezonunun başlangıç tarihi 27 Ekim olduğu bu paylaşımla beraber belli olmuş oldu. Aslında 27 Ekim olması aynı zaman da Cadılar Bayramına denk gelmesinden dolayı, dizinin kendi konseptiyle de çok uyumlu olmasından dolayı uygun olmuş diyebiliriz.

  Steam, Netflix, League of Legends ve Zula Oyun Kodları D&R Mağazalarında Satışa Çıktı

İlkokula giden bilim ve bilim kurgu hayranı, birbirinden hayat dolu bir grup arkadaşın başından geçenleri anlatan, sıradışı, korkutucu ve bazen de bir o kadar gizemli olayları konu alan bilim kurgu ve gerilim dizisi Stranger Things, bu sefer senaryosunda Stephen King‘in de yer almasından dolayı izleyenleri daha da mest edecekmiş gibi duruyor!


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status