Netflix’in en popüler dizisinin yeni fragmanı!

Netflix’in en popüler dizisinin yeni fragmanı!

Kısa bir süre önce düzenlenmiş olan Comic Con 2017 etkinliğinde, Netflix platformunun oldukça sevilen bilim kurgu ve gerilim dizisi olan Stranger Things 2. sezonunu anlatan yeni ve uzun bir fragman yayınlandı. Sadece Stranger Things için değil bir çok dizinin yeni fragmanları bu etkinlikte paylaşılmış oldu!   Çok kısa bir zaman önce düzenlenen Comic Con 2017 […]


Kısa bir süre önce düzenlenmiş olan etkinliğinde, Netflix platformunun oldukça sevilen bilim kurgu ve gerilim dizisi olan 2. sezonunu anlatan yeni ve uzun bir yayınlandı. Sadece için değil bir çok dizinin yeni fragmanları bu etkinlikte paylaşılmış oldu!

 

Çok kısa bir zaman önce düzenlenen panelinde, popüler dizilerin yeni fragmanları art arda bir şekilde yayınlandı. Bunların içinde herkes tarafından merakla beklenen Ragnarok ve : Infinity War fragmanlarının yanında, Netflix platformunun en çok sevilen dizilerinden biri olan bilim kurgu ve gerilim dizisi ’in 2. sezonunu anlatan yeni ve uzun bir yayınlandı. etkinliği bir çok renkli fragmana ev sahipliği yaptı. Görücüye çıkarılan ve önceki fragmanlara göre çok daha fazla ayrıntı içeren fragmanlar izleyicilerle paylaşıldı.

Sizlerle dizisinin 2. sezonunu anlatan heyecan ve gerilim dolu olan fragmanını paylaşıyoruz. Sizinde izleyince fark edeceğiniz gibi dizisinin 2. sezonunda ortalıkta kaosun daha da artacağını ve paralel evrelerin sınırlarının yok olacağını göreceksiniz. 27 Ekim sabırsızlıkla bekleniliyor.

 

Stranger Things 2. Sezon Yeni Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler