Pasaport Kayıt İşlemleriNetflix’in en popüler dizisinin yeni fragmanı!

Netflix’in en popüler dizisinin yeni fragmanı!

Kısa bir süre önce düzenlenmiş olan Comic Con 2017 etkinliğinde, Netflix platformunun oldukça sevilen bilim kurgu ve gerilim dizisi olan Stranger Things 2. sezonunu anlatan yeni ve uzun bir fragman yayınlandı. Sadece Stranger Things için değil bir çok dizinin yeni fragmanları bu etkinlikte paylaşılmış oldu!   Çok kısa bir zaman önce düzenlenen Comic Con 2017 […]


Kısa bir süre önce düzenlenmiş olan Comic Con 2017 etkinliğinde, Netflix platformunun oldukça sevilen bilim kurgu ve gerilim dizisi olan Stranger Things 2. sezonunu anlatan yeni ve uzun bir fragman yayınlandı. Sadece Stranger Things için değil bir çok dizinin yeni fragmanları bu etkinlikte paylaşılmış oldu!

 

Çok kısa bir zaman önce düzenlenen Comic Con 2017 panelinde, popüler dizilerin yeni fragmanları art arda bir şekilde yayınlandı. Bunların içinde herkes tarafından merakla beklenen Thor Ragnarok ve Avengers: Infinity War fragmanlarının yanında, Netflix platformunun en çok sevilen dizilerinden biri olan bilim kurgu ve gerilim dizisi Stranger Things’in 2. sezonunu anlatan yeni ve uzun bir fragman yayınlandı. Comic Con 2017 etkinliği bir çok renkli fragmana ev sahipliği yaptı. Görücüye çıkarılan ve önceki fragmanlara göre çok daha fazla ayrıntı içeren fragmanlar izleyicilerle paylaşıldı.

  Netflix'in en popüler dizisinin 2. sezonu hakkında yeni bilgiler!

Sizlerle Stranger Things dizisinin 2. sezonunu anlatan heyecan ve gerilim dolu olan Comic Con fragmanını paylaşıyoruz. Sizinde izleyince fark edeceğiniz gibi Stranger Things dizisinin 2. sezonunda ortalıkta kaosun daha da artacağını ve paralel evrelerin sınırlarının yok olacağını göreceksiniz. 27 Ekim sabırsızlıkla bekleniliyor.

 

Stranger Things 2. Sezon Yeni Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status