New HTC One (M8) Amerika’da Satışa Çıktı, Türkiye İse Sırada

Geçtiğimiz sene HTC One modelinde yaşanılan Üretim Bandı Sorunlarını bu sene yaşamayan HTC firması New HTC One (M8) modelini Lansmandan hemen sonra satışa çıkardı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Verizon Satış Mağazalarında satışa sunulan Yeni HTC One modelinin 16 GB’lık serisi 600 Dolar, 32 GB’lık serisi ise 650 Dolar olarak etiketlendi ve son kullanıcıya sunulmaya başlandı.

Avrupa merkezlerinde ise ilk olarak İngiltere’de New HTC One M8 modelinin satışına başlandı. Diğer ülkelere ise 4 Nisan 2014 tarihinde ilk satış adetleri gönderilmeye başlanacak.

 

New HTC One M8 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Türkiye’de ise 4 Nisan 2014 tarihinde cihazın satışa sunulması beklense de bu sürenin 7 Nisan veya 14 Nisan tarihlerine sarkması da muhtemel gibi görünüyor.

Pazarda yüksek bir satış rakamına ulaşması beklenilen, 100 ülkede 230 Operatör tarafından eş zamanlı olarak satışa sunulacak olan HTC One M8 modelinin ülkemizde de oldukça fazla ilgi görmesi bekleniyor.

New HTC One (M8) Amerika'da Satışa Çıktı, Türkiye İse Sırada
New HTC One (M8) Amerika’da Satışa Çıktı, Türkiye İse Sırada

Kasa Yapısı ve Özellikleri ile pazardaki Tepe Modeller arasında yerini alacak olan HTC One M8 modelinin Samsung Galaxy S5 – LG G3 – Sony Xperia Z2 gibi modellerden daha önce Türkiye Pazarında satışa çıkacak olması da firma adına büyük bir avantaj olacak gibi görünüyor.

Bakalım HTC One ile başlanılan yükselme trendi New HTC One M8 modeli ile de devam edebilecek mi?

 

New HTC One (M8) Amerika’da Satışa Çıktı, Türkiye İse Sırada

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir