Next Tabloid 7 SW70-01A Format Atma, Sıfırlama ve Garanti İşlemleri

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Yerli sermayenin ürünü olan 7 inçlik tablet Next Tabloid SW70 modeli, 8 GB dahili hafızası, çift çekirdekli işlemcisi, 1 GB’lık RAM kapasitesi ve mobil modem özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bu tablet de çoğu tablet gibi Android işletim sistemi kullanmaktadır. Android işletim sisteminin çıkartabileceği temel problemlerden olan donanım yazılım uyumsuzluğu, buna bağlı olarak donma, kasma, işletim sistemi hataları gibi problemler (bkz: heap overflow, stack overflow ) olduğu için, Next Tabloid SW70 model tabletimizde buna benzer bir problem meydana gelirse, yapabileceğimiz işlemleri sıralayalım.

Next Tabloid 7 SW70-01A Format Atmak

Cihaza format atmak için, Android işletim sistemi ana menüsünden Ayarlar Menüsüne oradan da Yedekle veya Sıfırla seçeneğine geçiyoruz. Bu seçeneğin altından tüm dosyalarınızı sabit tutup sadece ayarları sıfırlamak ya da tamamen cihazı sıfırlamak gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak donma veya kasma gibi problemlerde genelde tamamen sıfırlama önerilir.

 

Next Tabloid 7 SW70-01A Format Atma, Sıfırlama ve Garanti İşlemleri
Next Tabloid 7 SW70-01A Format Atma, Sıfırlama ve Garanti İşlemleri

Next Tabloid 7 SW70-01A Yazılımlarını Güncellemek

Next’in sunmuş olduğu resmi sitesindeki ara yüz birim programını indirerek ya da güncelle seçeneğine tıklayarak cihazın yazılımını güncelleyebilmek mümkündür.

 

Next Tabloid 7 SW70-01A Servis / Garantiye yollamak

Olası donanımsal arızalarda cihaza yazılımsal çözüm getirilemez. Bu açıdan cihazınızı servise göndermenizde büyük yarar vardır.

 

Next Tabloid 7 SW70-01A Format Atma, Sıfırlama ve Garanti İşlemleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Yaptıklarınızın aynısını yapıyorum fakat NEXT adlı ekran gelmiyor lütfen yardım edin.

 2. Keşke anlattığınız ürün ile video koyduğunuz ürün aynı olsaydı. next sw-70 de ses tuşları yok. videoda gösterdiğiniz ürün kesinlikle sw70 değil. forum kirliliğinden başka birşey değilsiniz..

  • Biz video’da SW70 modeli diye bir şey yazmış yada video böle bir bilgi vermiş miyiz? Video genel olarak Next Tabletler için çekildi. Konuya da o sebeple eklendi. Yazıyı eklerseniz cihaza sadece YAZILIMSAL olarak format atıldığını görebilirsiniz.

  • 12 Haziran 2022, 01:33

   kardeşim next o tebletini kendi serviside yapamıyor 1 ay kaldı tablet format atmadı servisi kullanıcı hatası diye iade ettiler şaka gibiler ya

   Cevapla