Nexus 4 Modeline LG ve Google’dan Farklı Tarife

Google ve LG İşbirliği ile pazara sunulan LG Nexus 4 modeli için Google Play Store üzerinden belirlenen fiyat ile LG tarafından belirlenen fiyat sıkıntılara sebep olmaya başladı. Cihazı Google firması kendi sistemi üzerinden 8 GB lık model için 299 Dolar, 16 GB lık model için de 399 Dolarlık etiket fiyatları ile satışa sunarken aynı ürünleri […]ve İşbirliği ile pazara sunulan modeli için Play Store üzerinden belirlenen fiyat ile tarafından belirlenen fiyat sıkıntılara sebep olmaya başladı.

Cihazı firması kendi sistemi üzerinden 8 GB lık model için 299 Dolar, 16 GB lık model için de 399 Dolarlık etiket fiyatları ile satışa sunarken aynı ürünleri LG firması ülkesine göre 700 Dolar seviyesine kadar çekmiş durumda.

Şu aşama da LG firmasının kendi satışlarını arttırmak için Uygun Fiyat Politikası belirlemesi gerekirken pazara sunduğu ürünlere koyduğu Fahiş Kar Oranları ile de tepki çekmeye başladı.

LG ve Google Nexus 4 Modelinde Farklı Fiyatlardan Satışa Girdiler
LG ve Google Modelinde Farklı Fiyatlardan Satışa Girdiler

 Bazı ülkelerde  modelinin LG firmasından alımları tamamen durmuş durumda. Aradaki farkın yok almaması durumunda ise birçok ülkeye LG Nexus 4 modelinin girişi LG tarafından resmen yapılamayacak gibi görünüyor.

  Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status