Nokia 112 Modeli İle Giriş Seviyesi Telefonlara Hızlı İnternet

Nokia 112 İle Giriş Seviyesinde Hızlı İnternet Bağlantısı ve Sosyal Medya
Nokia 112 İle Giriş Seviyesinde Hızlı İnternet Bağlantısı ve Sosyal Medya

Nokia firması genellikle kendi adı ile özdeşleşmiş olan Giriş Seviyesi Cihaz ailesine oldukça hızlı bir şekilde internete bağlanabilen, Sosyal Ağları dolaşan Nokia 112 modelini kazandırdı.

Ülkemizde birkaç hafta içerisinde satışa sunulacak olan Nokia 112 modeli Hızlı internet bağlantısı ve Sosyal Ağ özelliklerinin yanı sıra VGA Kamerası, 30 güne kadar bekleme süresi ve 10 saate kadar Konuşma Süresi ile de kullanıcılarını oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

Nokia 112 İle Giriş Seviyesinde Hızlı İnternet Bağlantısı ve Sosyal Medya
Nokia 112 İle Giriş Seviyesinde Hızlı İnternet Bağlantısı ve Sosyal Medya

Henüz net bir fiyat listesi çıkmamış olsa da pazara Vergiler ve diğer giderler hariç 38 Euro gibi bir fiyattan çıkması bekleniyor. Yani çeşitli vergileri vs. koyarsak ve Türk Lirasına çevirirsek Nokia 112 modeli yaklaşık olarak 150 TL ile 250 TL arasında bir seviyede olacak gibi görünüyor.

Cihazın özel bir Nokia Web Tarayıcısına sahip olması ve verilerin %90 oranında sıkıştırılarak aktarılması sebebiyle Telefondan İnternet deneyimi illa ki Akıllı Telefon sahiplerine özel bir durum olmaktan çıkıyor.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum

 1. 9 sene önce

  Vay canına istediğim tasarım. Neden diye sorarsanız ben daha çok klasik tasarımları severim belki insanlar da klasik tasarımları çok seviyorlar bakın size şöyle iza edeyim İphone misal İphone’u sırf tasarım için alanlarda var? Yok mu?

 2. 9 sene önce

  Nokia bu tür telefonları yapmayı beceriyor fakat ne zaman ki yüksek seviye bir şeyler çıkarsa mutllak işi tamamlayamıyor veya bir şeyleri çok fazla eksik yaptığı için günceleme paketlerini yamalıyor.

 3. 9 sene önce

  Benim anlamadığım ve dikkat ettiğim nokta şu şimdi bu telefonların kırmızı ve mavi olanlarından var fakat siyah tasarımda neden tuşları beyaz olan tasarım yok? Bunu nokia’nın yapmaması gerek 4 farklı versiyon gerekiyordu.

 4. 10 sene önce

  Kesinlikle haklısınız. Nokia giriş seviyesi telefonlarını normal telefonlarından daha fazla önem veriyor. Yani önceki telefonlarımdan biliyorum çok iyi ve hızlı bir şekilde fotoğraf çekerdi daha sonra Nokia firmasının dokunmatik telefonlarına geçiş yapınca bir yavaşlık ve donmalar beni Nokia telefonlardan soğuttu.

 5. 10 sene önce

  Nokia’da rakiplerine göre harika girişimlerde bulunuyor. Fiyatı da gerçekten çok uygun seçilmiş.

 6. 10 sene önce

  Sonunda tam istediğim telefonu buldum yapsa yapsa nokia yapardı zaten bunu Türkiyeye ne zaman geliyor acaba gelir gelmez almak istiyorum

 7. 10 sene önce

  Her zaman Nokia yı sevmişimdir. İki telefon birden kullanıyorum ama bunu alırım mesaj yazmak için ve internete bağlanmak için ideal bir telefon bence.

 8. 10 sene önce

  Ben Almak istiyorum bundan ama en fazla 150 tl eder bu telefon daha fazla yapmaz

 9. 10 sene önce

  Bence Nokia En güzelini yapmış Hoş bir telefon olmuş internte telefondan çok giriyorum diyenler için ilk tercih edilecek telefon. Fiyat olarakta gayet iyi bence