Nokia 2 Hafta Denemelik Telefon Veriyor

Nokia Ürünlerinde 2 Haftalık Deneme Süresi
Nokia Ürünlerinde 2 Haftalık Deneme Süresi

Nokia yeni modellerinin kullanıcılar tarafından denenmesi ve benimsenmesi için oldukça ilginç bir çalışma başlattı. Bu kapsamda kararsız kalan kullanıcılara kullanmaları için telefonlarını 2 hafta ödünç veriyor. Sonrasında da kullanıcı kararına saygı duyuyor.

Son dönemde birkaç modeli için yürüttüğü bu çalışmayı son olarak Nokia 920 modeli için başlayan Nokia firması bu kapsamda kullanıcıların kafasında yer edinmeyi amaçlıyor.

Bu noktada kullanıcılardan geri bildirimde alan firma neyin neden sevilmediği, hangi uygulamanın yetersiz olduğu gibi birçok bilgiye de yerinden ve kullanıcından bilgi alarak çözüm getirmeye çalışıyor.

Nokia Ürünlerinde 2 Haftalık Deneme Süresi
Nokia Ürünlerinde 2 Haftalık Deneme Süresi

 Şu aşamada Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 710, Nokia 808 PureView, Nokia Play 360 Hoparlör ve Nokia Purity HD Streo Kulaklık için açık olan deneme sayfasına birkaç gün içerisinde Nokia Lumia 920 modeli de eklenecek.

Sitede verilen (http://conversations.nokia.com/trial-a-nokia/) şartları kabul etmeniz durumunda telefon gönderimi yapan firma bir anlamda hem pazarda cihazını tanımayan bırakmak hem de muhtemel alıcıları direkt olarak hedeflemek istiyor gibi görünüyor.

16 yaş ve üzeri için gönderim yapan Nokia firması kullanıcılardan cihazları aslı gibi muhafaza etmelerini talep ediyor. Ayrıca hırsızlık, kaybolmaz, düşme gibi birçok konuya karşıda cihazı saklamak ve kollamak size düşüyor.

Buraya kadar her şey istediğimiz gibi gidiyor. Ancak bir sıkıntımız mevcut. Nokia tarafından yapılan açıklamaya göre şu aşamada Sırbistan ve Türkiye’de bu hizmet sunulamıyor. Çünkü Gümrük Problemleri mevcut ve cihazlar Gümrükten geçemiyor.

Anlayacağınız üzere Nokia Deneme İşlemleri ülkemizde yine kullanılamıyor. Ve Lumia 900, 920 veya 710 gibi cihazları deneme şansımız alınmış oluyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 9 sene önce

    burası türkiye olur böyle şeyler dünyanın en çok vergi ödeyen insanlarıyız biz.bunu da hak ediyoruz işte…