Nokia 2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

Nokia firması tarafından Giriş Seviyesi modeller arasına eklenen Nokia 2 modelinin Türkiye Satış Rakamı resmi olarak duyuruldu.

HMD Global tarafından yeniden Akıllı Telefon Pazarına geri dönüş yapan Nokia firması serinin en alt modeli olan Nokia 2 modelini geçtiğimiz günlerde duyurmuş ve ülkemizde de bu modelin satılacağı bilgisini vermişti.

Şimdi ise yapılan duyuru ile özellikle Giriş Seviyesi Kullanıcıları hedefleyen Nokia 2 modelinin resmi, satış fiyatı da belirlendi.

 

Nokia Batarya Süresi

 

849 TL’den Satışa Sunulacak

4 Çekirdekli SnapDragon 212 işlemci ailesine sahip olan ve 720p HD ekran ile karşımıza çıkan modelin Türkiye Satış Fiyatı 849 TL olarak belirlenmiş durumda.

8 GB Dahili Depolama, 1 GB Ram Bellek, 8 MP Arka Kamera, 5 MP Ön Kamera, Led Flaş gibi alt seviye özelliklere sahip olan cihazın 4.100 mAh’lik bataryası ile ortalama da 2 günlük bir batarya süresi sunması bekleniyor.

Android 8.1 Oreo Güncellemesi alacağı duyurulan modelin şu aşamada Android 7.1.1 İşletim Sistemi sürümü ile pazarda olduğunu da belirtmemiz gerek.

 

Nokia 2

 

Güncelleme Desteği Güzel, Teknik Özellikleri Vasat

Artık 8 GB Dahili Depolama ve 1 GB Ram Bellek neredeyse karşımıza hiç çıkmıyor derken Nokia 2 modeli bunu bize sunmayı başardı.

849 TL gibi bir rakama günümüzde 3 GB Ram ve 32 GB Dâhili Depolamaya sahip ürünler satın alınıyorken Nokia 2 modeline bakmak pek mantıklı olmayacaktır bence.

Kaldı ki cihazın 8 GB’lık Depolama Alanının 6 GB’a yakını zaten Android tarafından kullanılıyorken.

Bu fiyat seviyesinde Asus, General Mobile, Xiaomi, Casper gibi birçok farklı markanın çok daha başarılı modellerini pazarda bulabilmeniz oldukça kolay.

Nokia 2 Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir