• TARİH: 24.05.2018
Nokia 3D Harita Sistemlerine Yatırıma Devam Ediyor

Nokia 3D Harita Sistemlerine Yatırıma Devam Ediyor

Artık günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlayan 3D Harita sistemlerinde elini güçlendirmek isteyen Nokia firması bu kapsamda pazarda önemli bir noktada olan Earthmine 3D isimli firmayı ve çalışmayı satın alarak önemli bir adım atmış oldu. Nokia HERE isimli Harita Uygulaması ile mobil pazardaki Navigasyon – Harita sistemlerinde söz sahibi olmak için attığı adımları desteklemek isteyen […]yorumlar.net

Artık günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlayan 3D Harita sistemlerinde elini güçlendirmek isteyen firması bu kapsamda pazarda önemli bir noktada olan Earthmine 3D isimli firmayı ve çalışmayı satın alarak önemli bir adım atmış oldu.

HERE isimli Harita Uygulaması ile mobil pazardaki Navigasyon – Harita sistemlerinde söz sahibi olmak için attığı adımları desteklemek isteyen firması bu kapsamda Earthmine 3D Harita Servisini de satın alarak bünyesine kattı.

Nokia tarafından hangi şartlarda, ne kadarlık bir fiyata satın alındığı bilinmeyen Earthmine 3D Harita Sistemleri yakın dönemde Nokia HERE Uygulaması içerisine entegre edilerek 2D – 3D Harita Uygulaması daha da güçlendirilecek gibi görünüyor.

  Nokia’nın Küllerinden Yeni Bir Telefon Modeli “Newkia” Doğuyor
Nokia HERE ile Earthmine 3D Harita Sistemleri Birleştiriliyor
Nokia HERE ile Earthmine 3D Harita Sistemleri Birleştiriliyor

Bu noktada özellikle Google Maps ile oldukça zorlu bir yarışa hazırlanan Nokia HERE Uygulaması pazardaki Yandex Maps ve Apple Haritalar servislerinden de birkaç adım öne geçmiş olacaklar. Bu noktada özellikle Nokia Modellerindeki güçlü Harita Sistemleri daha da güçlü bir hale getirilmiş olacak gibi görünüyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status