Pasaport Kayıt İşlemleriNokia 6’nın aldığı güncelleme bir ilk oldu!

Nokia 6’nın aldığı güncelleme bir ilk oldu!

Nokia 6 modeli için güvenlik güncelleştirmelerini içeren yeni bir güncelleme yayınlandı ve bu güncelleme bir ilke imza attı!   Nokia 6, Finlandiya merkezli olan HMD Global şirketi tarafından satışa sunulmuştu ve çok daha iyi kullanıcı deneyimi sağlayabilmek için yeni güncellemeler almaya devam etmekte. Kullanıcılar Nokia 6 modeline büyük bir ilgi gösterdiği için çok kısa bir […]


modeli için güncelleştirmelerini içeren yeni bir yayınlandı ve bu bir ilke imza attı!

 

, Finlandiya merkezli olan HMD Global şirketi tarafından satışa sunulmuştu ve çok daha iyi kullanıcı deneyimi sağlayabilmek için yeni güncellemeler almaya devam etmekte.

Kullanıcılar modeline büyük bir ilgi gösterdiği için çok kısa bir sürede stokları tükenmişti. Bu akıllı cihaza geçtiğimiz aylar içerisinde Android 7.1.1 sürümü gelmişti ve bugün ise yeni bir daha geldi.

Peki bu ne sağlıyor ve neden bir ilke imza attı?

 

Model numarası TA-1003 olan Nokia 6 akıllı telefonu için, ilk önce Tayvan’da yayınlanmasına başlanılan 150 mb boyutundaki güncelleme, Temmuz ayındaki yamalarını cihaza eklenmesini sağlıyor.  HMD şirketi, Nokia modelleri için aylık güncelleştirmeleri yayınlayacağına dair kullanıcılarına söz vermişti ve bu sözün tutulduğunu görmek bir çok kullanıcısını mutlu etti.

Bu olayın şaşırtıcı ve ilk olan kısmı ise, şirketinin henüz Temmuz ayı için bülteni bile paylaşmamış olması. Temmuz ayı için hazırlanmış olan yamaları henüz Piksel serisi için bile paylaşılmamışken, Nokia 6’nın bu güncellemeyi alan ilk telefon olması bir çok insanı şaşırttı.

 

 

  Xperia'ların Nougat güncellemesiyle ilgili yeni haber!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status