Nokia 8 Modelini Satın Almanız İçin 8 Farklı Neden

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Akıllı Telefon Pazarına yeniden dönüş yapan Nokia firması yeni modeli Nokia 8 serisini satın almanız için 8 farklı sebebi sizler için bir araya getirdik.

Ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan ve Akıllı Telefon Pazarında varlık gösteremese bile halen Türk Vatandaşları için büyük bir marka olmayı başaran Nokia firması yeniden pazara çıktı.

HMD Global tarafından üretimi yapılan ve Android İşletim Sistemi ile kullanıcı karşısına çıkan Nokia 8 modelini satın almanız için sizi ikna edecek 8 farklı nedeni de işte bu sebeple bir araya getirelim istedik.

 

ZEISS İmzalı Ön ve Arka Kamera

Nokia 8 modelinin ZEISS imzasına sahip Çift Görüş Kamerası sayesinde hem arka hem de ön kamera ile muhteşem fotoğraf ve video çekimleri yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada yapacağınız paylaşımlara ekleyeceğin canlı renkler ile artacak beğenileri siz düşünün.

 

Nokia 8

 

Arkada ve Önce 13 MP Kamera

Hem arka kısımda hem de ön kısımda 13 MP seviyesinde bir kamera kullanılmış olması, Ön kamerada OtoFokus sisteminin tercih edilmesi, daha kaliteli ve net fotoğraflar ve videolar elde etmeniz anlamına geliyor.

VLOG çekenler, Sosyal Medya için içerik üretenler bu anlamda cihaza daha yakından bakabilirler.

 

2K Ekran ve Gorilla Glass 5 Cam

5.3 inçlik boyutta, 2K çözünürlükte ve 700 nit parlaklıktaki ekran ile muhteşem bir görüntü deneyimi yaşayacaksınız. 554 ppi piksel yoğunluğuna sahip ekranın üst kısmında ise Corning® Gorilla® Glass 5 koruması yer alıyor.

 

Android İşletim Sisteminin Geniş Dünyası

Daha önce Symbian ve MeeGo gibi farklı işletim sistemlerini deneyen sonrasında ise Windows Mobile ile dibi gören Nokia firması artık Android İşletim Sistemine geçmiş durumda.

Daha yüksek kullanım oranları ve uçsuz bucaksız Google Play Store ile günceli yakalayın.

 

Nokia 8

 

Yüksek Depolama Alanı

64 GB Dâhili Depolama Alanına sahip olarak kullanıcı karşısına çıkan Nokia 8 modelinde 320 GB’a kadar Micro SD Kart takabileceğiniz birde kart slotu mevcut.

 

Yeni Nesil İşlemci İle Uzun Pil Ömrü

SnapDragon 835 serisi işlemci ailesi ile kullanıcı karşısına çıkan Quick Charge 3.0 desteği sunan cihazda 3.090 mAh’lik bir batarya kullanılmış durumda.

USB Type-C girişe sahip olan cihazı hızlı bir şekilde şarj etmeniz ve uzun bir süre kullanmanız mümkün.

 

Nokia 8

 

OZO İle Muhteşem Bir Ses Deneyimi

Nokia OZO ismi verilen yepyeni ses özellikleri ile kullanıcı karşısına çıkan Nokia firması OZO 360° Ses Teknolojisi ile de video kayıtlarında 3 farklı mikrofonu ile muhteşem bir kayıt imkânı sunuyor.

Hem video izlerken hem de kaydederken bu ses kalitesinin farkına varıyor olacaksınız.

 

Tek Parça Alüminyum Kasa

6000 serisi Tek Parça Alüminyum bloğundan 40 aşamalı işleme sonucunda ortaya çıkan Nokia 8 modeli 4,6 mm kenar inceliği ve 7.3 mm kalınlığı ile ergonomik bir ürün olduğunu kullanıcılara net bir şekilde gösteriyor.

Nokia 8 Modelini Satın Almanız İçin 8 Farklı Neden

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir