Nokia Catwalk Kod Adı İle Yeni Lumia Modellerini Hazırlıyor

Nokia Catwalk Kod Adı İle Yeni Lumia Modellerini Hazırlıyor

Nokia firması tarafından Windows Phone 8 İşletim Sistemi kullanan Yeni Nesil Akıllı Telefon Modellerine verilen ağırlık 2013 senesinde arttırılacak gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan CES 2013 fuarında Nokia Lumia 920 modelinin bir üst serisi olacak olan yeni Nokia Catwalk Kod Adlı yeni bir modelini tanıtacak olan firma 2013 senesinden oldukça umutlu gibi görünüyor. Alüminyum […]firması tarafından İşletim Sistemi kullanan Yeni Nesil Modellerine verilen ağırlık 2013 senesinde arttırılacak gibi görünüyor.

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan fuarında Lumia 920 modelinin bir üst serisi olacak olan yeni Catwalk Kod Adlı yeni bir modelini tanıtacak olan firma 2013 senesinden oldukça umutlu gibi görünüyor.

Alüminyum Kasa ile gelecek olan Nokia Catwalk serisi cihazlar hem daha ince hem daha işlevsel hem de daha üst özelliklere sahip olacak gibi görünüyor. Bu sayede de pazardaki Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi tercihleri de değiştirilmeye çalışılacak.

Nokia Catwalk Kod Adı İle Yeni Lumia Modellerini Hazırlıyor
Nokia Catwalk Kod Adı İle Yeni Lumia Modellerini Hazırlıyor

Son dönemde sektöründe Apple ve Samsung gibi firmaların çok gerisinde kalan Nokia firması eline geçirdiği avantajını iyi değerlendirme peşinde. Bu kapsamda üreteceği modelleri için oldukça yoğun bir mesai harcıyorlar.

  Nokia Yavaş Yavaş Toparlanmaya Başladı, Zarar Etmekten Kurtuldu

Bakalım 2013 senesinde pazara çıkacak serisinde bizleri neler bekliyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status