Nokia Firması Bir Efsaneyi Daha Yeniden Üretecek

Nokia Firması Bir Efsaneyi Daha Yeniden Üretecek

Mobil Dünya Kongresinde (MWC 2017) Nokia 3310 modelini yeniden tanıtarak büyük ilgi gören firma şimdi de Efsane Modellerden birisini daha yeniden pazara sürmeye hazırlanıyor.yorumlar.net

Mobil Dünya Kongresinde (MWC 2017) modelini yeniden tanıtarak büyük ilgi gören firma şimdi de Efsane Modellerden birisini daha yeniden pazara sürmeye hazırlanıyor.

2017 yılının ikinci çeyreğinde ülkemizde de satılmaya başlanmasını beklediğimiz 6, 5 ve 3 modelleri firmanın Güncel Teknolojiyi yakalamış modelleri olarak yoğun bir ilgi gördü.

Ancak 1 Eylül 2000 tarihinde duyurusu yapılan ve bir döneme damgasını vuran modelinin Yenilenmiş Versiyonu özellikle o dönemi çok iyi hatırlayan bir nesil tarafından ilgi ile karşılandı.

 

Yenilenmiş Nokia 3310

 

Nokia İçin İyi Bir PR Çalışması

Birçok firma Nokia kadar eski bir maziye sahip değil. Bir dönem Telefon Pazarının tek hakimi olan ve ürettiği modeller ile kendisinden sıkça söz ettiren Nokia firması yeni döneme Efsaneler ile başlama kararı almış durumda.

faciasından sonra üretime mecburi bir ara veren firma 2017 yılı itibari ile Yeniden Doğuş Sürecine girmiş durumda. Bu süreci de en verimli şekilde kullanmak isteyen Nokia firması doğru bir adımla Efsaneleri Yeniden Pazarlamaya başlıyor.

 

Nokia 3310 - 2017 Model

 

Bir Efsane Model Daha Pazara Çıkacak

50 Euro gibi bir fiyattan pazara çıkacak olan ve gündemde kendisine oldukça fazla yer bulmayı başaran modelinden sonra Nokia firmasının bir Efsaneyi Daha Canlandıracağı gelen haberler arasında.

Hangi model olacağı ile alakalı pek bir bilgi henüz pazara sızmamış olsa da firmanın 2017 yılı içerisinde bir Efsane Seri daha üretmeye başlayacağı kesin gibi.

Nokia 3310 serisinden sonra bir Nokia 5110 veya Nokia 6610 veya Nokia 8310 gibi bir Efsane Model mi pazara çıkacak bekleyip göreceğiz.

Ancak şu bir gerçek ki Nokia 3310 modeli, Samsung firmasının oldukça sönük geçtiği, Sony firmasının yeterli gösteriyi yapamadığı MWC 2017’de en fazla ilgiyi gören modeller arasına girdi.

Bu durum da firmanın Efsane Modeller Serisinin ne kadar yerinde bir çalışma olduğunun kanıtı olsa gerek.

  Nokia Asha 501 Modeli İle Asha Serisinde Yeni Döneme Geçiliyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status