Nokia Lumia 1520 Mini Modelinin Özellikleri İnternete Sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasına şöyle bir göz attığımızda birçok amiral gemi sayılabilecek modellerin mini versiyonlarının da piyasaya çıktığını söyleyebiliriz. Tüketicilerin de bu durumdan memnun olduğunu ve mini versiyonları ile piyasaya çıkan akıllı telefonlara beklenen ilgiyi gösterdiklerini görüyoruz.

Akıllı telefon sektöründen gelen iddialar bu kez de Nokia’nın Lumia modellerinde mini versiyonları piyasaya süreceği yönünde. Çin’de ortaya çıkan bir resme göre Nokia amiral gemi modeli olan Lumia 1520’nın mini versiyonunu çıkartma hazırlığına girmiş bulunmakta.

Lumia 1520V adını taşıyan cihazın 4.3 inçlik AMOLED ekranı ile Full HD çözünürlüğü mevcut. Cihazda kullanılacak işlemci bilinmese de Nokia’nın yine Snapdragon 800 yongasetinden yana tercihini kullanacağı tahmin ediliyor.

Mini versiyonlu Nokia Lumia’nın 14 megapiksel çözünürlüğüne sahip arka kamerası, 2GB RAM ve 32GB dahili hafızası bilinen diğer özellikleri arasında. Ayrıca microSD kart desteği bulunmayan akıllı telefon 3000mAh gücünde bir bataryaya sahip.

Nokia Lumia 1520 Mini İnternete Sızdırıldı
Nokia Lumia 1520 Mini İnternete Sızdırıldı

 

Nokia Lumia 1520V modelinin piyasaya çıkışı Nisan ayını bulacağı gelen tahminler arasında. Bakalım ilerleyen günlerde bu model hakkında neler gündeme gelecek?

Nokia Lumia 1520 Mini Modelinin Özellikleri İnternete Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir