Pasaport Kayıt İşlemleriNokia Lumia 710 Batman Modelini de Çıkardı

Nokia Lumia 710 Batman Modelini de Çıkardı

Lumia 800 ve Lumia 900 Modellerinde kullandığı Batman temasını çok seven Nokia Lumia 710 modelinde de Batman serisini pazara sunmaya hazırlanıyor. The Dark Knight Rises filmine özel olarak pazara sunulan Lumia 800 ve 900 modellerinden sonra oldukça beğeni kazanan Batman sürümlerine Nokia Lumia 710 modeli de dâhil edilerek hem film severlere hem de Batman severlere […]


Lumia 800 ve Lumia 900 Modellerinde kullandığı Batman temasını çok seven Nokia Lumia 710 modelinde de Batman serisini pazara sunmaya hazırlanıyor.

The Dark Knight Rises filmine özel olarak pazara sunulan Lumia 800 ve 900 modellerinden sonra oldukça beğeni kazanan Batman sürümlerine Nokia Lumia 710 modeli de dâhil edilerek hem film severlere hem de Batman severlere bir ayrıcalık tanınmış oldu.

Nokia tarafından yapılan açıklamaya göre ilk olarak Amerika’da satışa sunulacak olan Nokia Lumia 710 Batman modeli daha sonra talep görmesi durumunda Avrupa pazarına da sunulacak. Ancak Avrupa pazarı için net bir durum yok.

Nokia Lumia 710 Batman Cep Telefonu
Nokia Lumia 710 Batman Cep Telefonu

 

Çok yüksek özelliklere sahip olmayan ve giriş seviyesi kullanıcılara hitap eden Lumia 710 serisinde kullanılacak olan Batman kapakları 20 Haziran 2012 tarihi ile 31 Haziran 2012 tarihi arasında Lumia 710 serisi telefon alanlara ücretsiz olarak dağıtılacak.

Seri için ek bir özellik ya da farklı bir geliştirme yapmayan firmanın sadece ürünün arka kapağını değişime tuttuğunu biliyoruz. Yani The Dark Knight Rises için pazara sunulacak olan Nokia Lumia 710 modeli özellik olarak hiçbir artı veya eksi içermeyecek. Sadece arka kapakta değişim olacak.

Henüz Lumia serisi telefonlar ile tanışmayan ülkemizde tabi ki Lumia 800 Batman ve Lumia 900 Batman serilerinde olduğu gibi Lumia 710 Batman serisi de satışa sunulmayacak.

 

  Nokia Lumia 710 Modeli Xpress-On kapak Hediyeli

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status