Nokia Lumia 710 Modeli Xpress-On kapak Hediyeli

Yıllar önce pazara sürülen Nokia 8310, Nokia 3310, Nokia 3510 gibi cihazlardan aşina olduğumuz değiştirilebilir kapaklar yani Xpress-On Kapak sistemi Nokia Lumia 710 Modeli ile yeniden hayat buluyor.

Yıllar önce şekilden şekle giren telefonların kapak seçenekleri sınırsız idi. Ön ve arka kısımlar değiştirilebilen cihazları her türlü şekle ve renge sokmam mümkün idi. Ancak zamanla gelen cihazlar kullanıcılardan bu özelliği aldılar.

Nokia tarafından üretilen Nokia Lumia 710 modeli bu akımı yeniden hayata geçirecek gibi görünüyor.

Yeni bir Nokia Lumia 710 alacaksanız ya da aldıysanız Imei Numarası, Telefon Numarası ve Fatura ile alımı kanıtlayarak ikinci bir Xpress On Kapağa Ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz.

Şu aşamada Nokia tarafından üretilen Sarı, Pembe, Mavi, Siyah ve Beyaz modellere sahip kapaklar pazarda satışta. Ancak yakın dönemde birçok yan sanayi ürünü çeşitli renk ve tarzlarda bu cihaza uygun kapaklar üretecektir.

Cihazın satışı henüz ülkemizde başlamadı. Ancak ülkemize giriş yaptıktan sonra Nokia bu kampanyayı bizler içinde aktif edecek ve Ücretsiz Xpress On Kapaklara sahip olmanız sağlanacak.

 

 

 

Nokia Lumia 710 Modeli Xpress-On kapak Hediyeli

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir