Pasaport Kayıt İşlemleriNokia Lumia 820 ve 920 Modeline Portico Güncellemesi Geldi

Nokia Lumia 820 ve 920 Modeline Portico Güncellemesi Geldi

AT&T tarafından Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 modelleri için çıkarılan ve daha sonra HTC 8X için de yayına alınan Windows Phone Portico güncellemesi şimdi de Global Pazarda satışı yapılan Lumia 820 ve 920 için hazır hale getirildi. Cihazın performansını arttırmak ve batarya kullanım ömrünü daha yüksek seviyelere taşımak için hazırlanan Portico Güncellemesi ayrıca bazı […]


AT&T tarafından Nokia ve  modelleri için çıkarılan ve daha sonra HTC 8X için de yayına alınan Windows Phone Portico güncellemesi şimdi de Global Pazarda satışı yapılan ve 920 için hazır hale getirildi.

Cihazın performansını arttırmak ve batarya kullanım ömrünü daha yüksek seviyelere taşımak için hazırlanan Portico Güncellemesi ayrıca bazı hataların da düzeltilmesi noktasında cihazlara iyi gelecek gibi görünüyor.

Ekran Kilidi aktifken Wi-Fi Bağlantısının otomatik olarak kapanması sorununu çözen güncelleme meşgule atılan çağrılara hızlı sms atma imkanını da eklemiş oluyor.

Mart ayına kadar ülkelere ve bölgelere göre indirilebilir hale gelecek olan Windows Phone Portico Güncellemesi Türkiye için yazıyı hazırladığımız tarihte indirilebilir hale gelmemişti.

  Mobil Cihaz Devleri Karşılaştırıldı (Nokia - iPhone - HTC - Samsung)
Nokia Lumia 820 ve 920 Modeline Portico Güncellemesi Geldi
Nokia ve 920 Modeline Portico Güncellemesi Geldi

Eğer sizde veya modellerinden birisine sahip iseniz o zaman ara ara Güncelleme Takibi yapmanız ve Portico Güncellemesini indirmeniz gerekecek gibi görünüyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status