Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 Görselleri Sızdırıldı

Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 Görselleri Sızdırıldı

Evleaks sitesi tarafından sızdırılan ve Twitter üzerinden yayınlanan 2 adet resim Nokia tarafından yakında pazara sürülecek olan Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 modellerinin açığa çıkmasına neden oldu. 4.3 inç lik bir ekran yapısına sahip olması beklenilen Nokia PureView Lumia 820 modelinin yanında 4.5 inç ekranla gelmesi planlanan Nokia PureView Lumia 920 modeli de […]


Evleaks sitesi tarafından sızdırılan ve Twitter üzerinden yayınlanan 2 adet resim tarafından yakında pazara sürülecek olan ve modellerinin açığa çıkmasına neden oldu.

4.3 inç lik bir ekran yapısına sahip olması beklenilen Nokia PureView modelinin yanında 4.5 inç ekranla gelmesi planlanan Nokia PureView modeli de tasarımsal olarak ortaya çıkmış oldu.

İki cihazında donanımsal olarak 808 PureView modeline eşdeğer olarak pazara çıkmasını beklemek haksızlık olmaz. Ortada resimden başka bir şey olmasa da  bu iki cihazında hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça güçlü bir yapıda karşımıza çıkmasını beklemek sanırım haksızlık olmayacaktır.

  Nokia Satın Alınmasa Android İşletim Sistemine Geçecekti
Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920
Nokia ve Nokia

Bu arada cihazların 41 MP veya daha üstü bir kameraya sahip olup olmayacakları hali hazırda belli değil.

Ürünlerin 2013 yılında pazara sunulması bekleniyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status