Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 Görselleri Sızdırıldı

Evleaks sitesi tarafından sızdırılan ve Twitter üzerinden yayınlanan 2 adet resim Nokia tarafından yakında pazara sürülecek olan Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 modellerinin açığa çıkmasına neden oldu. 4.3 inç lik bir ekran yapısına sahip olması beklenilen Nokia PureView Lumia 820 modelinin yanında 4.5 inç ekranla gelmesi planlanan Nokia PureView Lumia 920 modeli de […]Evleaks sitesi tarafından sızdırılan ve Twitter üzerinden yayınlanan 2 adet resim tarafından yakında pazara sürülecek olan ve 920 modellerinin açığa çıkmasına neden oldu.

4.3 inç lik bir ekran yapısına sahip olması beklenilen Nokia PureView modelinin yanında 4.5 inç ekranla gelmesi planlanan Nokia PureView 920 modeli de tasarımsal olarak ortaya çıkmış oldu.

İki cihazında donanımsal olarak Nokia 808 PureView modeline eşdeğer olarak pazara çıkmasını beklemek haksızlık olmaz. Ortada resimden başka bir şey olmasa da  bu iki cihazında hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça güçlü bir yapıda karşımıza çıkmasını beklemek sanırım haksızlık olmayacaktır.

  Avea Nokia N8 Kampanyası (60 TL Taksitli - 1 GB İnternet Hediyeli)
Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920
Nokia ve 920

Bu arada cihazların 41 MP veya daha üstü bir kameraya sahip olup olmayacakları hali hazırda belli değil.

Ürünlerin 2013 yılında pazara sunulması bekleniyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status