Nokia Lumia 900 Batman Logosuyla Geliyor

Nokia tarafından geçtiğimiz sene The Dark Knight Rises filmi için özel olarak hazırlanan Nokia Lumia 800 serisinden sonra şimdi de Nokia Lumia 900 serisinde Batman logosunu kullanmaya hazırlanıyor.

Sınırlı sayıda üretilecek olan ve İngiltere, Almanya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olan The Dark Knight logolu Nokia Lumia 900 cihazlarının ne kadarlık bir ücretten pazara sunulacağı konusunda ise ne yazık ki bir bilgi verilmedi.

Nokia Lumia 900 Modelinde Batman Logosu Kullanıldı
Nokia Lumia 900 Modelinde Batman Logosu Kullanıldı

Nokia firması bu tarz logolar ile kullanıcılarının farklı isteklerine özel cihazlar üreterek pazardaki payını arttırmayı amaçlıyor anlaşılan.

 

Nokia Lumia 900 Batman Logosuyla Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum

 1. Daha önce nokia telefonlarında analiz ettiğim şu var: işletim sistemleri yazılımları ya genelde yavaş oluyor. Bu engatif özelliği acaba bu telefonda da olacak mı bakalım piyasaya çıkınca daha doğrusu ülkemize ulaşınca hem birlikte göreceğiz.

 2. bu telefonunun logosu dışında ne tür özellikleri var? bunun hakkında piyasada halen daha geniş bir bilgi olmadığını biliyorum eğer varsa bu konuda yardımcı olursanız herhangi bir nickle olabilir veya kısaca bir özelliklerden bahsederseniz iyi olur.

  Cevapla
 3. Gerçekten şahsi görüşüm logunun yani sanki çocuklar için yapıldığı o zaman süpermen için de logo yapsınlar film kahramanı için yapsınlar misal türkiye için battal gazi, cüneyt tarkın için logo yapsınlar hakikaten komik geldi :)

  Cevapla
 4. Sınırlı sayıda üretilmesinin sebebini anlayamadım acaba bu sebeb telefonunun alınıp / alınamayacağı ile mi ilgili yoksa telefon kendi özelliklerinin gerçekten çok iyi özelliklerinin olmadığımı alakalı bu konuda bilgilersinzi teşekkür ederim.

 5. Tasarımı telefonu çok iyi olmuş. İyi ki kendi sürekli kullandıkları marka sembolünü kullanmamışlar bu telefonun özelleştirilmesi farklılık yaratmış yani kısacası beğendim ve güzel olmuş

 6. bu logoyu sadece bu telefonda mı kullanack eğer diğer telefonlarda kullanıcaksa çok beğendiğimi belirtirim aynı zamanda batman modasının geçtiğini biliyoruz daha ciddi telefonlar üretse gençler için daha iyi olur

 7. nokia’nın bu telefonda kullanıldığı logo yani batman logosu tarzını beğenmedim sanki biraz çocukca gibi geldi nokia’nın kendi tasarımı çok daha güzel olan telefonlar yapabilir nokia bunu daha önce yaptı

 8. Telefonunun şekli yalnız daha önce gördüğümz blackberry porsche tasarımının yanından bile geçemez. İleriki günlerde satışa sunalacak blackberry tasarımını sizin de görmenizi isterim çok değişik bir tasarım olmuş

  Cevapla