Nokia Lumia 900 ve HTC Titan 2 Modelleri Amazon’da Yarışmaya Başladılar

Nokia tarafından üretilen Windows Phone İşletim Sistemine sahip Nokia Lumia 900 modeli Amazon sitesi tarafından en çok satılan modeller listesinde ilk sıraya taşındı ve Best Seller sayfasında birincilik koltuğuna kuruldu. HTC firması tarafından pazara sunulan HTC Titan 2 modeli ise henüz istediği başarıya ulaşabilmiş değil.

Pazar günü HTC Titan 2 modeli ile birlikte Amerika Birleşik Devletlerinde satışa sunulan Nokia Lumia 900 modeli 2 gün içerisinde pazardaki, önemli rakiplerini geride bırakmayı başararak satış rekorlarını alt üst etmeye başladı.

4.3 inç lik AMOLED ekrana, 1.4 GHz lik Tek Çekirdekli İşlemciye 512 MB Ram ve 8 MP lik Carll Zeiss mercek kullanılan bir kameraya sahip olan Nokia Lumia 900 modeli Amazon tarafından en fazla satılan ürün olma başarısını gösterdi.

 

HTC firması tarafından pazara sunulan Windows Phone İşletim Sistemine sahip HTC Titan 2 modeli ise şu aralar satış sıralamalarında epey geride kalmış durumda

Bakalım önümüzdeki günlerde Amerika başta olmak üzere diğer ülkelerin pazarlarında da satışa sunulacak olan Nokia ve HTC markalarının Windows Mobile kullanan ürünleri nasıl bir başarı yakalayacaklar.

 

Nokia Lumia 900 ve HTC Titan 2 Modelleri Amazon’da Yarışmaya Başladılar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 24 Mayıs 2012, 14:17

  işte size en keskin cevap tabiki htc titan 2 :D

  Cevapla
  • küçükken nokia alacak parası olmadığı için içine dert olmuş, gereksiz nokia düşmanlığı yapan biri daha

 2. 19 Mayıs 2012, 10:10

  Hala şaşırıyorum şu windows mobile telefonlar satıldıkça. Ne özelliği var arkadaş bunun? Bir iOs veya Android işletim sistemine sahip mi? Nokia bitecek bitecek!

  Cevapla