Nokia Lumia 920 PureView İçin Geri Sayım Başladı

Nokia Lumia 920 PureView İçin Geri Sayım Başladı

Nokia tarafından pazara peş peşe sunulan Symbian ve Windows Mobile İşletim Sistemine sahip cihazlar gözlerin firma üzerinden ayrılmamasına sebep oluyor. Nokia tarafından henüz resmi olarak açıklaması yapılmayan Nokia Lumia 920 modeli için bilgi akışı devam ediyor. Yabancı kaynaklı bir site tarafından hazırlanan habere göre Nokia Lumia 920 PureView modeli alt modeli Nokia Lumia 808 gibi […]


tarafından pazara peş peşe sunulan Symbian ve Windows Mobile İşletim Sistemine sahip cihazlar gözlerin firma üzerinden ayrılmamasına sebep oluyor.

tarafından henüz resmi olarak açıklaması yapılmayan modeli için bilgi akışı devam ediyor.

Yabancı kaynaklı bir site tarafından hazırlanan habere göre Nokia PureView modeli alt modeli Nokia Lumia 808 gibi 41 MP seviyelerinde bir kameraya sahip olmayacakmış.

Sitenin haberine göre Nokia tarafından birkaç gün içerisinde resmen duyurulması beklenilen cihazın kamera çözünürlüğü 8 Mp olacak. Ancak PureView ismini almasına sebep olan durum ise alınabilir çözünürlük seviyesinin 21 Mp gibi bir noktada olmasından kaynaklı.

Nokia Lumia 920 Akıllı Telefonu
Nokia Akıllı Telefonu

Firmanın 1.5 GHz lik Çift Çekirdekli bir İşlemci Tercih edeceği bildirilirken ürünün Dahili 32 GB Hafızaya, 1 GB Ram’e, 4,5 İnç lik HD Ekrana ve birçok Fotoğraf özelliklerine sahip olacağı bilgisi sızdırıldı.

Nokia Lumia 920 Kablosuz Şarj
Kablosuz Şarj

Bunun yanında modelinin Kablosuz Şarj özelliği gibi önemli bir özelliğe de sahip olacağı verilen bilgiler arasında. Resimlerden de görebileceğiniz gibi firma tarafından pazara sunulmaya hazırlanılan pazarda kendisinden sıkça söz ettirecek bir cihaz edası ile yavaş yavaş hayatımıza giriş yapmaya hazırlanıyor.

  Samsung Focus 2 İle Windows Phone Pazarına Giriyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status