Nokia Lumia 928 Modeli İçin Renk Seçenekleri Belli Olmaya Başladı

Nokia Lumia 928 Modeli İçin Renk Seçenekleri Belli Olmaya Başladı

Nokia tarafından pazara sürülen Nokia Lumia 920 modelinin neredeyse aynısı olan ancak kasa yapısı ile değişime uğrayan Nokia Lumia 928 modeli için geri sayım başlarken renk seçenekleri de belli olmaya başladı. Temel olarak Nokia Lumia 920 serisinden birkaç farkı bulunan, bu farklar arasında ise ilk etapta Alüminyum Kasa gibi önemli bir değişim bulunan Nokia Lumia […]yorumlar.net

tarafından pazara sürülen Lumia 920 modelinin neredeyse aynısı olan ancak kasa yapısı ile değişime uğrayan Lumia 928 modeli için geri sayım başlarken renk seçenekleri de belli olmaya başladı.

Temel olarak 920 serisinden birkaç farkı bulunan, bu farklar arasında ise ilk etapta Alüminyum Kasa gibi önemli bir değişim bulunan 928 modeli için iTechPost tarafından sızıntı bir haber yapılmış durumda.

Verizon sistemlerinden sızdırılan bir görsele göre 928 modeli Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Mavi renk seçenekleri ile pazardaki yerini alacak ve tüketiciye sunulmuş olacak.

Elbette ki bu dört renk zaten bir anlamda bilinen renklerdi. , , Nokia Lumia 620 gibi birçok Lumia modelinde ana renklerden oluşan 4-5 farklı ürün pazara sürülmüştü.

  Nokia Firması Bir Efsaneyi Daha Yeniden Üretecek
Nokia Lumia 928 Modeli İçin Renk Seçenekleri Belli Olmaya Başladı
Nokia Lumia 928 Modeli İçin Renk Seçenekleri Belli Olmaya Başladı

Kısacası Nokia Lumia serisinde başladığı Cıvıl Cıvıl olma geleneğini ilerleyen dönemde pazara süreceği her modelde tekrarlayacak gibi görünüyor. Bakalım Nokia Lumia 928 modeli ne zaman pazara çıkacak ve en önemlisi ülkemizde satışı yapılacak mı?

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. lumia güzel telefon ama nokia firmasının sektörün lideri olduğu uzun yıllardan bu yana kendi yazılımını üretmemiş olması en byük eksiği içinde bir çok günlük girdiğimiz sitenin uygulaması olmayan windows uygulaması bence ios veya android telefonlarla yarışmasının önüne geçecekç

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status