Nokia Lumia 930 özellikleri

Nokia’nın seri şeklinde çıkardığı Lumia serisine yeni bir akıllı telefon daha eklendi. Lumia 930 büyük 5 inç Full HD ekrana ve 20MP Pureview kameraya sahip. Lumia 930 Windows Phone deneyimi ile size eşsiz özellikler sunuyor. Windows Phone ile akıllı telefonunuzda, Xbox’ta veya PC’de önemli olan şeyler her an yanınızda. Lumia 930 bulunan Özel LiveTiles, dünyanızda olan her şeyi takip edebilmenizi sağlarken, telefonunuz için yepyeni özellikleri Windows Phone 8.1’i her zamankinden daha iyi hizmet sunuyor.

Nokia Lumia 930 20 MP PureView Kamerası ile dört adet yönlü mikrofon ve Surround Ses ile yüksek kalitede fotoğraflar ve kusursuz sese sahip etkileyici videolar çekebilirsiniz. Nokia Lumia’nın kamerasını kullanarak capcanlı etkileyici fotoğraflar çekebilir instagram, Nokia Storyteller gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Nokia Lumia 930
Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930 ile Windows Phone Store’daki yepyeni uygulamalar ile hayatı ve telefonunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Farklı renklerde, zarif ve şık tasarımıyla her tarza uyum sağlayabilen bir telefon olarak karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda 2,2 GHz Snapdragon 800 işlemciye sahip Nokia Lumia 930, dahili kablosuz şarj ve güneş ışığında kolayca okunabilirlik sunan 5 inç Full HD ekrana sahip.

Nokia MixRadio ile kesintisiz ve sınırsız müzik keyfi yaşayabilir, çevrimdışıyken bile müzik dinleyebilirsiniz. Yeni Nokia Lumia 930’u keşfetmek istiyorsanız teknoloji marketlerine uğramanız yeterli. Nokia size İnce ve elle kolay kavranabilir tasarımı ve akıllı özellikleri sayesinde ilginizi çekecek olan bir telefon sunuyor.

Nokia Lumia 930 özellikleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir