Nokia Lumia Serisine Özel JBL Kablosuz Hoparlörler

Nokia Lumia Serisine Özel JBL Kablosuz Hoparlörler

Nokia tarafından bir anlamda prestij düzeltme çalışmaları kapsamında pazara peş peşe sürülmeye başlanılan serisi için HARMAN firması ile yapılan anlaşma kapsamında modellere özel JBL PlayUP Taşınabilir Kablosuz Hoparlörler üretilecek.

Nokia ve Harman firmaları arasında başlayacak olan bu birliktelik ile bir anlamda modelleri müzik telefonu haline getirilmiş olacak. Nokia tarafından çıkacak olan Windows Mobile destekli tüm telefonlar çıkarılacak olan PlayUP Kablosuz Hoparlör ile uyumlu olacak. Bağlantı için de Bluetooth veya NFC teknolojileri kullanılacak.

Firma tarafından hali hazırda pazarda satışı yapılan ve 89 Desibele kadar ses verme özelliğine sahip olan PlayUP Hoparlörlerin yenilenen modelleri içinde bir anlamda satış destekçisi olması bekleniyor.

Nokia Lumia Serisi İçin JBL PlayUP Kablosuz Taşınabilir Hoparlör
Nokia Lumia Serisi İçin JBL PlayUP Kablosuz Taşınabilir Hoparlör

 

Ayrıca 3.5 mm Kulaklık Çıkışına sahip olacak olan hoparlörler üzerinden normal bir cep telefonu ya da mp3 player ile kablolu olarak ses çıkışı almakta mümkün. Bu sayede her noktada kullanma imkânına kavuşmuş oluyorsunuz.

Bir kez şarj edildikten sonra 10 saatten daha fazla aralıksız olarak müzik dinleme imkanı sağlayan PlayUP Hoparlör pazarda oldukça popüler hale gelecek gibi görünüyorlar.

 

 

 

 


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status