Nokia Lumiadan Şaşırtan Sızıntı

Nokia’nın son Lumiası 630’dan gelen sızıntı haberleri onu heyecanla bekleyenleri üzeceğe benziyor.Nokia’nın ürettiği Lumia modelinin son ürünü ve heyecanla beklenen Nokia Lumia 630’un bir kez daha sızmış olması bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacağa benziyor ve bu defa oldukça şaşırtıcı detaylar ortaya çıktı.

Son zamanlarda sızıntı haberleriyle gündeme gelen Nokia Lumia 630’un geçtiğimiz günlerde Çin sitesi tarafından yapılan sızıntı sonucu Nokia Lumia 630’un birkaç teknik detayı ortaya çıkmıştı.

Bu defa farklı bir sızıntı haberi ortaya çıktı. Sızıntının kaynağının Evleaks olduğu belirtildi. Bu sızıntı haberine göre Nokia çıkaracağı son amiral gemisi Nokia Lumia 630 modelinde radikal kararlar alacağa benziyor.

Nokia Lumiadan Şaşırtan Sızıntı
Nokia Lumiadan Şaşırtan Sızıntı

Sızıntının  kaynağı olan Evleaks tarafından paylaşılan bir fotoğrafa göre Nokia Lumia 630’da deklanşör tuşunun olmadığı açıkça görünüyor. Bu model tanıtıldıktan sonrada sızıntı haberinin gerçek olduğu kanıtlanırsa kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen model büyük hayal kırıklığı yaratacağa ve bekleyenleri çok şaşırtacağa benziyor.

Windows işletim sistemine sahip olan modellerde deklanşör tuşunun varlığına alışkın olan kullanıcılar bu değişiklik karşısında alışılmış tasarımdan da vazgeçmiş olacağa benziyor.

Windows Phone 8.1 işletim sistemi güncellemesiyle birlikte gelmesi beklenen ve söylentileri kulaktan kulağa yayılan modelin son zamanlarda internete sızan teknik özelliklerinin de birtakım değişikliklere uğrayacağı açıkça görünüyor.

Bu haberlerin gerçeği yansıtıp yansıtmayacağını Nokia Lumia 630 modelinin 19 Nisanda tanıtılmasıyla hep birlikte göreceğiz.

Nokia Lumiadan Şaşırtan Sızıntı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir