Nokia XL size çift sim özelliğiyle geliyor

Nokia’dan yepyeni bir telefon daha geliyor. Nokia size akıllı telefon tasarımında faklı özellikler sunuyor. Yeni çıkardığı Nokia XL 5 inç ekran boyutu ve 10,9mm kalınlığı ile zarif ve ince bir tasarımla öne çıkıyor. Büyük ve birçok özelliği bir arada sunan akıllı telefonların yaygınlaşması ile harekete geçen üreticilerden biri de Nokia. Nokia xl büyük ekranıyla size rahat bir kullanım sunarken, parlaklık denetimi, Yönlendirme sensörü, dokunmatik geribildirim, Nokia Glance ekranı, Geniş görüntüleme açısı ekran özellikleriyle ilginizi çekiyor. Ayrıca TrueColor ekran teknolojisiyle renklerin dansını gözler önüne seriyor.

En önemli özelliklerinden biri ise çok sayıda akıllı telefonda olmayan çift sim kart özelliğidir. Nokia xl sizi iki tane akıllı telefon kullanmaktan kurtarıyor ve tek akıllı telefonda iki hat kullanabilme özelliği sunuyor. Qualcomm Snapdragon S4 işlemcili ve çift çekirdekli 1 Ghz hızındaki Nokia XL herkesin beğenebileceği özelliklere sahip. 5 MP kameraya, yüz tanıma ve otomatik odaklama özelliğine sahip.

Nokia XL çift sim özelliği
Nokia XL çift sim özelliği

Ön kamera özelliği ile en iyi selfieleri çekebileceğiniz Nokia XL HD kalitede 2 MP geniş açılı öne kameraya sahip. Ön kamera ile video kaydetme ve görüntülü arama özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Yeşil, siyah, beyaz, mavi, sarı ve turuncu renk seçeneklerine sahip Nokia XL’ı dilediğiniz rengi seçerek alabilirsiniz. Nokia XL’yi satın aldığınızda size cep telefonları ve sabit hatları bir aylık ücretsiz Skype arama hakkı ile kesintisiz sohbet sunuyor. HERE Maps ile ücretsiz çevrimdışı haritalar edinerek,  navigasyonu kullanarak çeşitli yerleri gezmenin keyfini çıkarın. Nokia XL fırsatlarını kaçırmamak için en yakın Nokia bayilerine ya da teknoloji marketlerine gidin.

Nokia XL size çift sim özelliğiyle geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir