Pasaport Kayıt İşlemleriNokia Yeni Tuşlu Telefonu İçin Çalışmalara Başladı

Nokia Yeni Tuşlu Telefonu İçin Çalışmalara Başladı

Efsanevi 3310 modelini yenileyip tekrar piyasaya süren Nokia şimdi de farklı bir tuşlu telefon modeli üzerinde çalışmalara başladı. Son yıllardaki akıllı telefon akımında Apple ve Samsung gibi markaların bir hayli gerisinde kalan Nokia farklı model telefonlarla yeniden adından söz ettirmek istiyor. 3310 modelini yenileyerek piyasaya süren Nokia bu hamlesinin ardından kullanıcıları adeta ikiye ayırdı. Telefon […]


Efsanevi 3310 modelini yenileyip tekrar piyasaya süren şimdi de farklı bir tuşlu telefon modeli üzerinde çalışmalara başladı.

Son yıllardaki akıllı telefon akımında Apple ve Samsung gibi markaların bir hayli gerisinde kalan farklı model telefonlarla yeniden adından söz ettirmek istiyor. 3310 modelini yenileyerek piyasaya süren bu hamlesinin ardından kullanıcıları adeta ikiye ayırdı. Telefon kullanıcılarının bir kısmı 3310 modeline bayılırken bir diğer kısmı telefonun eski halindeki özelliklerinin çok fazla değişime uğradığından şikayetçi. Bu tartışmalar sürerken geçtiğimiz günlerde Çin’deki bir ruhsat kuruluşu olan TENAA’dan(Telecomunicaiton Equipment’s Network Access Managements)   tuşlu telefon modeli olan TA-1017 için ruhsat aldı ve telefondan ilk görüntüler yayınlandı.

  Nokia Lumia 610 Wi-Fi Hotspot Özelliği İle Geliyor

Nokia’nın 100-serisine benzeyen tasarımıyla dikkatleri çeken TA-1017 için henüz Nokia’nın resmi internet sitesinden veya doğrudan medyaya yaptığı herhangi bir açıklama bulunmamakta. Nokia’nın akıllı telefon modeli olan Nokia 6 için dünyanın hemen her yerinde satışa çıkacağı söylense de öncelikli olarak Asya pazarı seçilmişti. Nokia 6’nın önümüzdeki aylarda ABD’de satışa sunulacağı söyleniyor.Öte yandan tuşlu telefon modeli olarak çıkması beklenen TA-1017 için henüz nerede ve ne zaman çıkacağına dair bir açıklama yapılmış veya herhangi bir duyum alınabilmiş değil.Herkes merakla Nokia’nın modelinin 3310 ile aynı kaderi yaşayıp yaşamayacağını bekliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status