Pasaport Kayıt İşlemleriNokia’dan Kalan İsimler Yavaş Yavaş Temizlenecek

Nokia’dan Kalan İsimler Yavaş Yavaş Temizlenecek

Microsoft’un emekli olmaya hazırlanan CEO’su Steve Ballmer tarafından yapılan açıklamaya göre Nokia döneminden kalan uzun ve anlamsız isimler gidecek, yerlerini daha kısa ve karizmatik isimler alacak. Sürpriz bir açıklama ile satın alınma olayını kamuoyu ile paylaşan Microsoft kanadı Nokia döneminden kalan bazı isim ve alışkanlıkları da ortadan kaldırmayı planlıyor. Öncelikli olarak Lumia markasını artık kullanmayacağı […]


’un emekli olmaya hazırlanan CEO’su Steve Ballmer tarafından yapılan açıklamaya göre döneminden kalan uzun ve anlamsız isimler gidecek, yerlerini daha kısa ve karizmatik isimler alacak.

Sürpriz bir açıklama ile satın alınma olayını kamuoyu ile paylaşan kanadı döneminden kalan bazı isim ve alışkanlıkları da ortadan kaldırmayı planlıyor.

Öncelikli olarak Lumia markasını artık kullanmayacağı düşünülen ’un bu isim yerine tabletlerinde kullandığı Surface ismi öncelik sırasına girmiş gibi görünüyor.

Yani Phone 925 modeli yerine artık isimler Surface Phone 925 gibi olacak.

Nokia’dan Kalan İsimler Yavaş Yavaş Temizlenecek
Nokia’dan Kalan İsimler Yavaş Yavaş Temizlenecek

Yapılan açıklamada detaya indiğimizde ise modellerin iPhone serisinde olduğu gibi 1, 2, 3 gibi kısa kodlar ile isimlendirilmesi de mümkün.

Buna göre artık pazarda Surface Phone ismi ile birçok model görebileceğiz.

Birkaç hafta içerisinde tam olarak Satın Alma İşlemlerinin tamamlanması ve Microsoft markası ile ilk modellerin pazara sürülmesi bekleniyor. Yani yakında yeni Microsoft Model ismini de görebileceğiz.

 

  Nokia İlk Cihazında Metal Kasa Tercih Edecek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status