Nokia’dan Sınırlı Sayıda Superman Markalı Lumia Üretimi Geliyor

Telefon devi Nokia14 haziranda gösterime girecek olan Superman serisinin en yeni filmi olan Man of Steel için özel bir telefon ürettiğini duyurdu. Nokia Lumia 925 modelini baz alarak ürettiği yeni telefonunun arka kapağında Superman logosu ve temasında da en yeni filminin Man of Stell’in afiş resmi yer alıyor.

Cihaz özel ve sınırlı sayıda üretilecek bu yüzden ülkemize gelir mi gelmez mi bunu bilemeyiz. Nokia Lumia 926 Superman Limited Edition olarak üretilecek yeni telefonun tüm özellikleri Nokia Lumia 925’e aittir.

Nokia Lumia 926 Superman Edition
Nokia Lumia 926 Superman Edition

Nokia Lumia 925’in teknik özelliklerini bilmeyenler için yazacak olursak; 4.5 inc ClearBlack Amoled ekranı, 1.5 GHZ çift çekirdek işlemcisi, 1 GB Ram’i, Adreno 225 Grafik işlemcisi, 16/32 GB Hafızası, 8 MP birinci kamerası, 1.3 MP ikinci ön kamerası, Windows Phone 8 işletim sistemi ve dual-band Wi-Fi a/b/g/n, stereo Bluetooth 3.0, standard microUSB port, GPS (A-GPS ve GLONASS destekli) ve RDS Destekli FM Radyosu bulunuyor.

Sınırlı sayıda üretimi olacak olan Nokia Lumia 926 Superman Edition modeli 650 Dolar fiyatıyla satışa sunulacak. Yani bizim paramızla 1200 TL bir fiyatla satılacak.

Nokia’dan Sınırlı Sayıda Superman Markalı Lumia Üretimi Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir