Nokia’nın Android’li Yeni Modeli Nokia X2 Sızdırıldı

Nokia’nın Android’li Yeni Modeli Nokia X2 Sızdırıldı

Bekleneni vermeyen Android İşletim Sistemine sahip ilk modellerden sonra Nokia firması yeni bir modeli de pazara sürmeye hazırlanıyor. Microsoft firmasına geçtikten sonra Android Macerasını kapatacağı düşünülen Nokia’dan beklenmeyen bir haber basına sızdırıldı. Windows Phone 8.1 İşletim Sistemi ile birbirinden farklı modellere üretmeye devam edecek olan Nokia firması az sayıda da olsa Android İşletim Sistemine sahip […]


Bekleneni vermeyen Android İşletim Sistemine sahip ilk modellerden sonra Nokia firması yeni bir modeli de pazara sürmeye hazırlanıyor.

Microsoft firmasına geçtikten sonra Android Macerasını kapatacağı düşünülen Nokia’dan beklenmeyen bir haber basına sızdırıldı.

Windows Phone 8.1 İşletim Sistemi ile birbirinden farklı modellere üretmeye devam edecek olan Nokia firması az sayıda da olsa Android İşletim Sistemine sahip Akıllı Telefon üretecek gibi görünüyor.

Nokia X2 adıyla pazara sürülmeye hazırlanan yeni modelde SnapDragon MSM8210 serisi 1.2 Ghz’lik Çift Çekirdekli bir işlemci kullanılacağı gelen ilk haberler arasında.

1 GB Ram değerine sahip olması beklenilen Nokia X2 modelinde 4 GB Dâhili Depolama Alanı ve dgfev online casino 32 GB Mikro SD Kart Desteği bulunacak.

2014 yılının 2. Yarısında pazara sürülmesi beklenilen Nokia X2 serisinin yine Orta – Alt Seviye kullanıcılara hitap etmesi ve Nokia tarafından hazırlanmış sınırlı sayıdaki uygulamaya ulaşabilmeleri bekleniyor.

Bildiğiniz üzere Nokia tarafından üretilen serilerde Google Play Store erişimi bulunmamakta, belirlenen Uygulama ve Programlar cihazlara yüklenebilmekte idi.

Nokia X2 - Androidli Cep Telefonu
Nokia X2 – Androidli Cep Telefonu

Nokia Satmamak İçin mi Android”li Model Üretiyor?

Microsoft çatısı altında yer alan Nokia firmasının Android İşletim Sistemi üzerine ürünler üretmeye başlaması açıkçası oldukça garip gelmeye başlamış durumda. Bu cihazların Özellik bakımından ise Alt Seviyede tutulması ise aslında satılmaması için üretilen ürünlermiş gibi bir izlenimin doğmasına sebep oluyor.

  Nokia N9'da Android 4.0 Kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status